kleinood zich een 25-tal gegadigden aangemeld hadden. Van onze tegenwoordige spelers maakten Piet Ligtenstein en Flack deel uit van het winnende team. De competitie begon eenigszins sukkelend. Stormvogels uit werd met 3''2 verloren. Wegens het uitkomen met een ongerechtigd speler werd deze wedstrijd eenige maanden later geannuleerd en op ons terrein overgespeeld, waar we tenminste 1 punt van beter werden (2.2). D. H. C. thuis werd 9x/2 minuut voor tijd gestaakt wegens plassen op ons terrein; wij hadden toen met 4'2 de leiding. De wedstrijd werd later in zijn geheel overgespeeld, hetgeen toch wel als een onbillijkheid kan worden beschouwd. Gelukkig werd toen met 3^'1 gewonnen, zoodat er zelfs nog een finantiëel voordeeltje te boeken viel. De traditioneele nederlaag in Rotterdam tegen Feyenoord was ditmaal 0. De Greef van Feyenoord brak in dezen wedstrijd zijn been, maar het vertoonde spel van onze zijde was van dien aard, dat wij ons er niet veel meer van kunnen herinneren. Het eerste officiëele punt werd thuis op V. U. C. veroverd (1>'1), dank zij een mooie goal van Gé na knap werk van Oome Piet. Dit was dan ook vrijwel het eenige goede, dat van dien wedstrijd gezegd kon worden. Ter gelegenheid van U. D.'s 60-jarig bestaan speelden wij een feestwedstrijd in Deventer. Deze werd met 5'1 gewonnen en het jolijt was groot. De 4'4 in R'dam tegen Excelsior was lang geen onverdienstelijk resultaat 122 H. F. C. 4: Kampioen Afd. 3B: H. V. B. en gepromoveerd: Seizoen 1935/36. Bovenste rij v. 1. n. r.J. v. d. Togt, A. H. v. d. Berg, W. Heybroek, D. Bosman, F. Struyck, H. van Son, L. Dorsman, W. Kruyer, P. Freni en H. Chapon. Onderste rij v. 1. n. r.J. C. D. Moen, M. A. V. Slingenberg, H. Knoop, M. Reinalda en D. de Vries.

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 126