I I M I J I vv w ''fit In den laatsten wedstrijd werd voor 't eerst weer eens behoorlijk gespeeld, ondanks het koude en win derige winterweer. Kermer had ons zelfs de leiding gegeven, maar Schij- VENAAR maakte er spoedig weer 1'2 van. Tien minuten voor tijd zag Henk Höck een vrije schop tot groote vreugde van het schaarsche publiek in de bovenhoek verdwijnen. Het was toen nog een hard gelag voor ons, in den resteerenden tijd aan vallend, team, dat een fout in de wel wat ver opgedrongen achterhoede oorzaak was, dat hier geen gelijk spel verkregen werd. Dan vinden we in de De cember H. F. C.'er niets dan competitie successen vermeld n.l. De Spartaan en B. F. C. uit werden met resp. 23 en 0—3 overwonnen, terwijl Bloemendaal en Alcmaria met 53 en 3''1 aan de Spanjaardslaan het onderspit dolven. 't Was anders wel benauwd in Amsterdam, daar wij na een kwartier van behoorlijk werk (met goals van Gé en Bob) vrijwel geen voet meer aan den grond kregen. Rust kwam dan ook met 2*2. In de tweede helft zag het publiek aan de Spartaan goalzijde vrijwel niets meer van de match door dikke mist, gepaard aan sterk Spartaan overwicht. Ato en zijn mannen hielden, mede geholpen door slecht schieten, echter stand. Het half raken van een vrijen bal door een der Spartaanbacks gaf ons een corner, waarna Gé liefst vier maal moest inschieten alvorens Oerlemans zich gewonnen gaf. Ook in den anderen uitwedstrijd kregen wij meer dan ons toekwam, daar de Bussummers voortdurend het heft in handen hielden. Onze enkele uitvallen hadden echter goals tot resultaat. Zoo scoorden Henk en Joop, terwijl Gé tegen het einde nog een penalty benutte. Te midden van plassen en onder hagelbuien, wonnen we van Alcmaria, dat een groot deel van den tijd met 10 man moest spelen, daar de elfde ,,iets" tegen den scheidsrechter had gezegd. Goals van Piet, Bob en Henk bezorgden ons de overwinning. Kersttijd was aangebroken, dus volgen enkele vriendschappelijke wedstrijden, waar weinig over te zeggen is. De uitslagen waren: H. F. C.''Haarlem 2-*5, H. V. V. H. F. C. 2'2 en de 1 Januari ontmoeting, die een 5—4 tot resultaat had. Lungen was in Amsterdam afwezig en dat verklaart wel een groot gedeelte 136 M f j.V Juniores B: Kampioen Seizoen 1936/37. Bovenste rij v. 1. n. r.J. F. J. Seket, H. de Beer, J. L. Sanders, J. Berendsen en W. Yates. Middelste rij: J. Gerbranda, A. M. Weehuizen en 't Hart. Onderste rij: J. Bleeker, B. Schlag, W. de Groot, A. Terpstra en M. Westerhoff,

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 140