SEIZOEN 1930/31 Benauwd, veel en veel benauwder dan het vorige, was wel dit seizoen en eerst in de allerlaatste minuut van den laatsten competitiewedstrijd, die een puntloos resultaat had, werd beslist, dat Excelsior het kind van de rekening werd en wij niet voor een, zeer moeilijk te overleven, beslissingswedstrijd werden gesteld. De Algemeene Vergadering had weinig nieuws gebracht. Bestuurswijziging- kwam er niet. Heybroek, toegevoegd aan de Kroegcommissie, vierde dit heugelijk feit met het ter tafel brengen van een groen zwijn, waar dubbeltjes, centen en kwartjes in konden worden gestopt tot heil van de muzikale verzorging van ons clublokaal. Als voorbereiding golden de Arol Beker en een wedstrijd tegen E. D. O. In Amsterdam werden we al spoedig door loting uitgeschakeld na een gelijk spel tegen D. E. O. (11), terwijl van E. D. O. met 32 aan de Kleverlaan ver loren werd. Met een puntloos gelijk spel tegen H. B. S. in Den Haag werd de competitie niet al te slecht ingezet; Henk Wamsteker behoedde ons dien dag voor een nederlaag 47 Cricketwedstrijd H. F. C.—Rood en Wit op het terrein van het Kennemer Lyceum: September 1934. V. 1. n. r.A. v. d. Togt, J. Faber, M. Kruyff, R. Jongeneel, W. Denijs, G. J. Koper, P. C. Hagenaar, A. van Baasbank, A. van Dongen, H. de Haan, J. Chapon, P. Jongeneel, C. W. Jonker, H. J. E. Everard, W. Yates, W. Kruver, J. WFrancken. F. MHasselman, M. G. Jonker, D. de Vries en A. H. v. d. Berg. (De fotograaf, J. Faber, ontbreekt).

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 51