Een ieder onzer die de Stolberg straat 12 ooit binnen is getreden, ziet daar een zonnig geheel. Hij voelt er zich direct thuis; hij kan er - binnen zekere grenzen doen en laten wat hij wil, hij wordt opgenomen, alsof hij tot het gezel schap behoort. Cees Spoelder, want zoo wil ik je aan het einde toch even noemen, onze redactiecommissie brengt je een eeresaluut, wij doen dat namens alle H. F. C.'ers, zoo wel in Nederland als buiten onze grenzen. Jij bent voor velen een lichtend voorbeeld. Voor onze Good Old heb je meer dan bijzondere verdiensten. Wij allen hopen je nog vele jaren op den voorzittersstoel te mogen zien. En hiermede raak ik juist een teer punt aan, iets waarover niemand onzer spreekt of waaraan niemand zelfs maar denkt: de abdicatie. Wij hopen Cees, dat, wanneer je deze onverhoopt in de komende jaren zult overwegen, je ook wilt bedenken dat de H. F. C. je leiding voorloopig nog niet kan ontbeeren. Bedenk dan ook eens, hoe kort geleden het is dat je zelf nog als actief voetballer ons in dit edele spel èn in fair-charging" voorging! Doch als de tijd aangebroken zal zijn, dat je plaats gaat maken voor een jongere, dan zul je met rechtmatigen trots tot jezelf kunnen zeggen: ik heb mijn H. F. G. oprecht en eerlijk gediend. Dan zullen de lezers van ons gedenkboek nu en in de toekomst weten, dat wij in September 1939 mede wilden huldigen onzen echten, trouwen H. F. C.-voorzitter Cees Spoelder. MOLLERUS. 83 Bestuurssix: Sixes 1926. V. 1. n. r.J. H. M. van Eeghen, F. C. Kuipers, Dr. C. Spoel der, A. van Lennep, W. Roodenburg en B. W. J. Verwey. Zittend: Jan en Cees Spoelder.

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 87