SEIZOEN 1933/34 Eindelijk weer eens een seizoen zonder al te veel kopzorgen over den eind stand, zonder degradatie-, kampioens- of beslissingswedstrijden. Mrel is waar eindigden wij op de voorlaatste plaats met slechts 2 punten voorsprong op t Gooi, maar de benoodigde punten waren betrekkelijk vroeg in t seizoen al binnen, zoodat we ons, althans dien tijd, niet ongerust behoefden te maken. Frits Kuipers, wiens tijd te veel door medische zaken in beslag werd genomen, meende uit het Bestuur te moeten treden. Collega van der Meulen nam zijn plaats als Vice-Voorzitter in, terwijl aan Frits wegens zijn verdiensten voor de H. F. C., waarbij wel in de eerste plaats zijne verrichtingen tijdens een vorige degradatie periode in aanmerking werden genomen, het lidmaatschap van Verdienste werd aangeboden. Andere belangwekkende dingen gebeurden er niet op de betrekkelijk tamme Algemeene Vergadering. De D. F. C. jubileerde (50 jr.) en wij speelden voor den aanvang van het seizoen den feestwedstrijd met toebehooren in Dordt. Na eend.0 voorsprong zakte onze ploeg door ongeoefendheid in elkaar en wij konden per slot van zake nog tevreden zijn met het bereikte gelijke spel. Met vier invallers verloren wij eervol van Ajax (13) tijdens het A.R.O.L.- tournooi, terwijl een 5-'3 overwinning op R. C. H. gevolgd werd door een, dank zij een ongelukkigen middag van keeper Perre, 4-4 nederlaag tegen E. D. O. In al deze wedstrijden kwam bovengenoemde ongetraindheid na de rust telkens weer voor den dag. Des te meer waren wij tevreden met de resultaten van de eerste competitie wedstrijden n.l. H. F. C.'H.-D. V. S. 3''2, Haarlem.-H. F. C. 22 en H. F. C. 't Gooi 22. 't Was Nico, die in den eersten wedstrijd een tweetal goals scoorde, terwijl Gé kort voor het einde met een ver, zwervend schot in het ,,D. V/. S.-hoekje voor de overwinning zorgde. Negen jaren waren verstreken sinds onze laatste competitie-ontmoeting met Haarlem, die aan de Spanjaardslaan gespeeld werd en 22 tot uitslag had. Een ander H. F. C.-elftal behaalde nu op een ander veld tegen elf andere „Haar- 90

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 94