meer zo druk, en laten wij eerlijk zijn, vrienden, niettegenstaande propaganda van zijn teamgenoten uit het tweede zaten wij een beetje in de penarie. Onze Prater had echter gans andere plannen. Alle oude onbegrijpelijke goocheltrucs kwamen weer op het tapijt en ook zagen wij hem weer enkele malen met de bal op de buik gekleefd langs enige verdwaasde tegenstanders wandelen, een kunstje dat reeds jaren onze mateloze bewondering heeft Na een kwartier van verwoede Blauw Zwart aanvallen bewees de Prater zijn vorm door langs enkele spelers te 'harken' en langs de achterlijn op het doel af te stevenen, waar hij Tom Corbeth aantrof, die over dergelijke affaires geen gras laat groeien (i-o). Het was overigens een vreemde toestand in de Blauw Zwart achterhoede. Zo zelfverzekerd als deze ver dediging op ons veld optrad, zo onzeker was zij in het eerste hall uur en toen de backs en spil elkaar weer vragend stonden aan te kijken gaf Jan Corbeth prompt een antwoord (2-0). Cees de Nijs (die zijn tijdelijke inzinking volkomen te boven was) voegde er voor de rust nog nummer drie aan toe door een enorme verre en harde dreun via de onderkant van de lat en noteerde hiermee de mooiste goal van de wedstrijd. Na de thee scoorde B.Z. tegen, doch ons team dacht er niet over de zaken rustig aan te pakken en trok voorafgegaan door Hein Winter (wéér prima) en de Prater ten aanval, met als resultaat: 4-1 Tom Corbeth 5-, Piet Ligtenstein 6-. Jan Corbeth. Dat de (faire) vijand vlak voor tijd tegenscoorde deed aan de feest vreugde niets af.' H. F. C. TERUG IN DE TWEEDE KLASSE!!! Dadelijk nadat de promotie bevochten is. Roven v.l.n.r.: de la Mar, Henk v d. Berg, Ad Sandtke, Piet van Houten Paul Beg™ Tom Corbeth, Henk Hackenitz, Hans Winter, Jan Corbeth, Hans Busselman, Herman Heyting, Karei Lotsy en Gerrie Strok OnderPiet Ligtenstein, Cees de Nijs, Hein Winter, Jan Moolenaar, Wim Groot en Carel Flack. Eindstand Promotie-degradatie competitie: H.E.C. 6 4 1 i 9 19-9 Laakkwartier 6 2 3 1 7 8-7 D.C.V. 6 1 2 3 4 1 3-1 8 Blauw Zwart 6 1 2 3 4 13-19 131

Jubileumboeken HFC | 1954 | | pagina 135