Dolf van Seters, Martien Houtkooper, Jan Molenaar, Hans Corbetb, Harry Suijk, Boy Ostmeijer en verder Hans Wamsteker, Herman Lokman e.a. Vermeldenswaardig is nog dat de laatste wedstrijd tegen O.G. de beslissing zou brengen voor het kam pioenschap. Onze jongens toonden zich ware kampioenen door die laatste wedstrijd met niet minder dan 8—o te winnen. SEIZOEN 1949-1950 Voor de aanvang van het jubileum-jaar 1949-1950 vonden verschillende tournooien plaats, die door 11.1 ,C. werden georganiseerd. Met frisse moed werd het nieuwe seizoen begonnen met 7 juniores, 6 adspiranten en 8 onderlinge elftallen. Er kwamen Woensdagmiddags regelmatig ruim 125 jongens trainen onder leiding van trainer Stroker, terwijl de heer Jongeneel met behulp van de heer van Baaren ervoor zorg droegen, dat er de gehele middag wedstrijden konden worden gespeeld. De resultaten in dit seizoen waren zeker niet onbevredigend, hoewel geen enkel elftal het tot een kam pioenschap wist te brengen. SEIZOEN 1950-1951 Er werden nog twee adspirantenelftallen aan de competitie toegevoegd en de resultaten waren in dit seizoen ook weer bevredigend. Dit jaar was het de jun. B, die het tot de eerste plaats wist te brengen De volgende jongens hebben voor het kampioenschap gezorgd. Hans Salm, Henk de Muinck, Ard Schuitemaker, Dick v. d. Zouwe, Walter Kneib (captain), Jan de Ruig, Cees Vroege, Wim Hoogenstraten Ereddy Jansen, 1 hecde Windt Bertie Haak en verder Bob de Wijs en Rob Wijnmalen, Tom Wamsteker, Cees Goekoop, 1 iet Domhóff Maarten Vrij, Tom Eek, Wim v. d. Velden, Hans v. Deutekom, Hannie Klinkhamer, Wim Aber- son, Jan Groot, Rene Alles, Denny Goemans, Wim Bergisch, Rudi Prins, Han Quaadgras, Rob v. d. Bilt. U ziet, er hebben er heel wat aan mee moeten werken om dit elftal kampioen te maken. De jun. A eindigde tegen de gewoonte in op de 5e plaats, C de 2e plaats, D 3e, E 2e, P en G 6e. Bij de adspiranten was weer een vooruitgang te bespeuren. A op de 2e plaats en de H op de 3e plaats. Om de 1 Januari wedstrijd in dit seizoen mogelijk te maken, hebben heel wat jongens van H.F. C.speciaal juniores en adspiranten, zich verdienstelijk gemaakt bij het sneeuwvrij maken van het terrein. De grote beloning was om tijdens de pauze onze leden en gasten op de overdekte en onoverdekte tribune met sneeuw ballen te bekogelen. SEIZOEN 1951-1952 Over dit seizoen mogen we weer zeer tevreden zijn. De resultaten van de adspiranten, die inmiddels weer met een elftal meer aan de competitie deelnamen, waren niet ongunstig te noemen. De meeste elltallen eindigden in de bovenste helft van de competitie, terwijl bij de Juniores, die ook met een elftal meer ver schenen, zelfs 2 kampioenschappen werden behaald n.l. de jun. B en E. De juniores A eindigden op de 2e plaats evenals de jun. F. De namen van de kampioenen waren: Jun. B. Piet Domhoff captain, Koos Veltman, Wim Hoogenstraten, Kees Goekoop, Edy Bonsel, Dick v. d. Zouwe, Wim Bergisch, Robert Ort, Wim Aberson, Jan Domholf, Cees Hoogendijk en verder nog Michiel Heering, die enkele wedstrijden heeft meegespeeld. Jun. E Wim v. d. Zwaan, capt. D. Deinum, Ben van Welsenes, Heico Laeijendecker, John Onstein, Denny Goemans, Paul de Ruiter, Rob Koning, Wim Bauer, Mac Brat, Joost Clausing en verder nog Leo Sepp. SEIZOEN 1952-1953 Een seizoen, waarbij onder leiding van Rob Sevenhuijsen het juniores A elftal kampioen werd. De juniores B, D en E bezetten de tweede plaats, terwijl de C op de 3e plaats van boven eindigde en de juniores E op de 3de plaats van onderen. De prestaties van de adspiranten waren niet onverdienstelijk, toch vielen er geen kampioenen te vermelden. De namen van de kampioenen waren: Koos Veltman; Daan van Rijn, Simon Groeneveidy onsc Hennie Wijkhuizen, Dick van der Zouwe (captain); Rudi Prins, Wim Bergisch, Rob Ort, Huib ter Haar en Peter Engelenberg. SEIZOEN 1 953-1 954 Bij het verschijnen van dit boek is van historie nauwelijks sprake. De competitie-resultaten waren bevredi gend. Kampioenen konden wij echter niet noteren. 161

Jubileumboeken HFC | 1954 | | pagina 165