het eerste elftal en zij die dat eens hopen te bereiken ('onderlinge' adspiranten) H.F.C. i wedstrijd H.F.C. i tegen Hollandia o 13"1 2-'S3 Voorste rij van links naar rechts H. W. Winter C. de Nijs (aanvoerder) R. Ort, J. Jochemus C. D. Timmerman Achterste rij van links naar rechts P. C. van Houten W. Dekker D. Bijleveld NJvan der Lee L. Molijn, H. Corbeth C. H. Winter M. J. Moolenaar R. de Boer (grensrechter) A. Bruins Slot (trainer) le rij van onder af aanBram Lucieer, Rob Deenik, Wim Wamsteker, Chris Vogelzang, Arend Jan Heerma van Voss, Jan Kees Heijning, Maurits Weiland, Frans Duller, Hugo Kamerling, Tom Moltzer, Jan Paul Vrij, Jan Willem Stuart. 2a rij: Bert Vermeer, Henk Barendse, Cees van Lier, Erik Diets, Aliard Koster, Jimmy Prins, Jan Scherpenhuijsen, Freddy Hendriks, Dick Sluyter, James Muller, Boudewijn Luijken, Emile Gans, Cees Groeneveld, Paul Hoeke, Mark Jansen. 3e rij: Justus Walter, Cees Sandtke, Menso Nubé, Dick Prins, Boudewijn Brouwer, Tonny Klein de Groot, Alle Hoekema, Arte van Engelen, Frits v. d. Hoeven, Hans Broekhuizen, Bram IJsel de Schepper, Rob van Baaren, Klaas van Riet Paap, Hans Obermann. 4e rij: André Franken, Erik Kammeijer, Tommy Gotschall, Cees Verkade, René Mutsaerts, Huib Latenstein, Piet Duller, Tonny Funke Küpper, Hans Kampman, Hans Boerveld, Jan Visser, Hans Rozendaal, Joop Wiersma. je rij: Gijs v. d. Mandele, Wouter Beukman, Jaap Dik, Tonny Zürcher, Tonny Gatsonides, Cees Westerman, Cees van Dijk, Boudwijn Groot, Robbie Westra, James Leijer, Nico van Breemen, Berry Schiff, Chris van Schouwenburg, Michiel Spoor, Paul van Baasbank, Rob Schreuder. 6e rij: Jaap Jan Smuling, Wouter Habermehl, Wim Obermann, Hans Slinger, Wim Slinger, Marien Neurdenburg, Rob Kammeijer, Rudolf Lucieer, Frank Pot, Simon Blom, Rob Bloemendaal, Jaap Gisolf, Peter Stork, Frits Schiinthaler, Leo Broekhuizen, Ad v. d. Bos, Jan Velthuizen, Gert Jan Westra, Bob Lindeman, Johnny Honnef, Willem de Vlugt. je rij: Richard Obermann, Raymond van Dortmond, Frans v. d. Eijnde, Hugo Wiersma, Paul Sep, Frans van Asperen, Wim Wiersma, Frans van Coevorden, Pim Kuijken, Bob Constandse, Peter van Bueren, Kees van Buchem, Alex Wapenaar, Hans van Son, Herman Bessem, Tonny van Beem, Wim Ogtrop, Rob Schrijver, Peter Thole, IJpe Rol, Lo Brunt. Se rij: de leider E. J. van Schouwenburg, C. Kliek, L. H. P. Rudolph, E. Philips. 69

Jubileumboeken HFC | 1954 | | pagina 173