MIJN HARTELIJKE GELUKWENSEN Het 90-jarig bestaan van de oudste voetbalclub in Nederland, de Koninklijke Haarlemsche Football Club 'H.F.C.', schenkt mij de gelegenheid om in Uw jubileumboek namens het bestuur van de Afdeling Haarlem van de K.N.V.B. mijn hartelijke gelukwensen aan te bieden met dit unieke feest. Naast mijn welgemeende felicitatie breng ik ook gaarne dank aan de bestuurderen van thans en het verleden voor het prachtige werk dat zij in zoveel roemruchte jaren voor de voetbalsport in Nederland hebben verricht. Ontelbare successen brachten het eerste elftal in de hoogste regionen van de N.V.B. later K.N.V.B. en er zal geen club in Nederland zijn die op zoveel historie kan wijzen. De H.V.B. is dan ook trots op het feit dat de K.H.F.C. behoort tot het territorium van de afdeling Haarlem en het bijzonder prettig contact in zovele jaren tussen de Bond en de jubilaresse wordt door ons grotelijks gewaardeerd. 'De club van de Spanjaardslaan' zoals zij in geheel Nederland en ver daarbuiten bekend is heeft in al die jaren nog niets van haar zuiver amateuristische geest verloren. De vele lagere elftallen die aan de competitie van de Afdeling deelnemen en de grote zorg, die de K.H.F.C. steeds aan haar grote jeugdafdeling heeft besteed, bewijzen dat het de K.H.F.C. nog immer voor de wind gaat en dat zij ondanks haar 90 jaar nog steeds springlevend is. Er is dus volop reden om dit gedenkwaardige feest op waardige wijze te vieren en om bij deze belang rijke mijlpaal een ogenblik met grote dankbaarheid terug te zien op het vele dat tot stand werd gebracht. Moge de grote waardering, welke U ongetwijfeld bij dit mooie jubileum van vele zijden zult ontvangen een stimulans zijn om met vol vertrouwen het eeuwfeest tegemoet te treden. Uw groot aantal leden, Uw bloeiende jeugdafdeling en last but not least de hechte vriendschapsband, welke door alle tijden heen spreekwoordelijk was, staan hier borg voor. Van harte proficiat H. w. VAN TURNHOUT Voorzitter Afdeling Haarlem K.N.V.B. 8

Jubileumboeken HFC | 1969 | | pagina 12