m m elftallen. Resultaat eigen pubileumtoernooi junioren: 1. D.F.C., 2. Vitesse, 3. H.F.C., aspiranten: 1. Blauw Wit, 2. Schoten, 3. H.F.C. 19551956: op 4 september 1955 werd te Delft de beker gewonnen in het jaarlijkse toernooi van Concordia. In de voorrondes werd achtereenvolgens gewonnen van H.V.V. (5-2), Kampong (3-0) en Quick, hg (5-1). De finale leverde een fraaie zege met 2-0 op FI.B.S. op. Onze kleuren werden met succes verdedigd door H. Wiersma, A. Floekema, P. Hoeke, M. Bosman, W. Wiersma (aanv.), P. Sepp, M. v. d. Gugten, J. FLonnef, B. Lindeman, W. Kuyken, F. van Asperen, H. van Son, E. Kammeyer en A. v. d. Bos. Ook dit seizoen bracht de competitie ons geen kampioen. 19561957: Twee kampioenselftallen konden hun medailles in ontvangst nemen. Jun. B: Rob Vandehoek (aanv.), Jan Karei Luining, Frits Darlang, Dick Kruysmulder, Wim de Waard, Piet Looyen, Eggie Poster, Tonny Geerling, Bert Steenhuysen, Joop Moolenaar en Thijs Venker; leider Hr. v. d. Kroeff. Adsp. E; het elftal der Paulen: Bouwman (leider) en Van Baasbank (aanv.); verder Hans Slinger, Boude- wijn de Groot, Paul van Bueren, Peter Thole, Chris van Schouwenburg, Han Koenders, Jan Jaap Smuling, Tom Gottschal, Raymond van Dortmond en wederom werden wij winnaar in het Concordia-toernooi. H.F.C.-junioren behaalden de eerste prijs in het toernooi van A.F.C.; bij Kampong sleepten zij de tweede prijs weg. 19571958: bracht Jun. A einde november 1957 in een Interregionale competitie. De toen bezette le plaats in de H.V.B junioren-competitie ging daardoor voor de A. teloor. De resterende junioren teams schoven allen een afdeling omhoog. Asp. A en B werden kampioen. Mede gezien de goede plaats van ons hoogste jeugdteam in de Interregionale, een der beste der laatste vijftien seizoenen van de H.F.C.- jeugd. Vooral de top der adspiranten was sterk, kijkt U maar. Asp. B.: Jan Horn, Cees Sandtke, Erik de Jongh, Paul van Bueren, Fred Hendriks, Menzo Nubé, Hans Tekelenburg; Marcel van de Gugten, Raymond van Dortmond, Gerard Postel, Jaap Jan Smuling, Jaap de Groot, Boudewijn Brouwer (leider Hans West). Derde prijs in junioren-toernooi van A.F.C. 19581959: ons jeugdelftal deed het wederom uitstekend in de Interregionale competitie en werd zelfs tweede achter A.D.O. uit den Haag. De asp.-A werden wederom kampioen in een sterke afd. IA met o.a. E.D.O.-A, Haarlem-A, en R.C.H.- A. De titel werd behaald zonder een enkel punt te verspelen, een record voor deze verslagperiode: 16 wedstrijden, 32 punten, doelsaldo 87-16, geen kinderachtig werk van Ronny van der Meijde, Cees van Buchum, Paul van Bueren, Jaap Jan Smuling, Paul van Baasbank (later Ric van Walsum), Chris van Schouwenburg, Peter Thole, Han Koenders, Gerard Postel, Tom Gottschal, Raymond van Dortmond. U ziet, dat er deze laatste drie seizoenen enkele heren hun prijzenkast goed hebben gevuld. De kampioens elftallen uit deze periode waren goede leveranciers voor onze hogere elftallen later. De 'Interregionale' (zien, dat we er weer bij komen!) was met tegenstanders als o.a. Ajax, Volewijckers, Elinkwijk, D.O.S. en kampioen A.D.O. een prima opleiding, de tweede plaats een wapenfeit van de eerste orde. Naar vergelijkbare maatstaven gerekend, is dit waarschijnlijk het succesvolste jeugdelftal, dat de H.F.C. ooit in competitieverband heeft vertegenwoordigd: Gejus van der Meulen Bert Vermeer Chris van Schouwenburg Han Koenders Jan Koetse Erik Kammeyer Tom Gottschal Paul van Baasbank Peter Thole John Honnef Jim Prins Paul Hoeke Paul Sepp Gerard Koenders Bert Vermeer Frans van Buchem Wim de Waard Erik Kammeyer Gerrit van Haasteren (aanv.) r Pim Kuyken Bob Lindeman John Honnef 68

Jubileumboeken HFC | 1969 | | pagina 72