DE „ONDERLINGEN" UIT HET SEIZOEN 1968 - 1969 lste rij: van links naar rechts: R. Bos, H. Lommelaars, W. ten Wolde, A. Ruigrok, R. Prosée, Kaars Sypestein, D. Timmerman, G. Reijnders, F. Dickman, M. v. Wijk, R. Bosscher, R. v. Tiel, D. Soeters, G. v .d. Schouw, Fr. Dekker, B. Zonjee, P Mol, M. Doodeman, A. v. Zanten, Asser, H. Buss, Th. Heikers, J. K. de Nijs, G. J. Volgers, G. v. d Broek, A. Fuhri Snetlage, Sj. Zeijl, J. Tania, J. Ravenhill, H. Arends, 2de rij: E. v. d. Geest, H. Colombijn, J. Biiller, H. Wapperon, J. Roemeling Frima, T. Corbeth, J. Drontman, N. Wortman, G. Kaersenhout, H. Lips, L. Nelissen, T. Holtgreve, M. André de la Porte, L. Asselbergs, P. Smits, P. Peeman, H. v. d. Eist, R. v. Amerongen, R. Hakvoort, Fr. v. d. Geest, R. Nijdam, P. Engelbertsen, R. Beek, M. Thijsse, aantreffen van al onze competitie elftallen, terwijl evenals in het voorgaande boek ook onze Onderlingen op de kiek vereeuwigd zijn. Het experiment in de pupillen-competitie van de H.V.B. was zo goed ge slaagd, dat in 19691969 reeds met een tweede elftal werd deelgenomen. Verder kwamen in de H.V.B. maar liefst 7 junioren en 11 aspiranten elftallen van de H.F.C. uit, terwijl 11 elftallen als vanouds in de 'Onderlinge aspiranten'-competitie strijd leverden. Aspiranten L. werd kampioen. Dit kampioenschap werd bij elkaar geschoten door: aanvoerder H. Schol, D. Strumphler, E. Berkhout, M. Piët, C. van Hees, J. N. Haan, E. van Lith, M. de Jong, J. van Marken, P. de Jong, J. M. S. Baljon, J. de Korte, en J. Weener, onder leiding van C. Wouters. Voor vele andere dan de genoemde toernooien werden onze junioren en aspiranten uitgenodigd. Al vielen zij daar dan niet in de prijzen, de voetbalpret is er niet minder om geweest. Temeer omdat onze jongens overal door uitstekende gastheren zijn ontvangen. Zo noemen wij Victoria (Hilversum), R.C.H., Neptunus (Rotterdam), R.K.A.V.I.C. (Amstelveen), Quick (Amersfoort), Alcmaria Victrix, Zaanlandia en A.S.C. Tot een der meest geliefde toernooien behoort ontegenzeggelijk dat om de Snertbeker. Het jaarlijks in de Kerstvacantie terugkerende toernooi, tenminste ijs en weder dienende, tussen onze junioren en aspiranten en die van H.B.S. Dit toernooi werd in de oorlog begonnen. H.B.S. was toen van Houtrust geëvacueerd en vond gastvrijheid bij V.U.C. Het toernooi wordt sedert enige jaren na de oorlog besloten 72

Jubileumboeken HFC | 1969 | | pagina 76