►69WAAR ZULLEN WE ZE STRAKS IN ZIEN SPELEN.... R. M. Lanting, P. v. Tiel, R. Breurkes, P. Bijleveld, R. Dekker, R. v. Koolbergen, G. Fortgens; 3de rij: C. Deetman, M. Andriessen, H. Brouwer, J. Beijen, H. L. ten Have, N. Weimeijer, R. Roorda, R. Valken, A. Kuster, M. Pompe, L. de Jong, A. Maks, P. v. d. Meuten, A. S. Versteeg, P. Wijling, A. Joustra, A. v. d. Zee, Fr. Pauli, D. Woud, E. Koning, P. Groot, B. Gieben, W. v. Heuven, K. Lommelaars, R. v. Mourik, R. Meursinge Reijnders, J. Drontman; 4de rij: Th. v. d. Laan, M. Lommelaars, Th. Steenhuis, M. Elffers, L. Engel, N. Haasnoot, G. v. Randwijck, G. J. Scheliekens, Fr. Poppenburg, H. Martin, M. Hoogezand, Fr. Radder, H. Stach, N.N., J. Wille, A. P. Lanting, F. A. v. Os, J. W. Dankelman, N.N., Fr. Beijer, N.N., H. Buy ze, A. de Lange, J. Büller, N.N., P. Kant, M. Sipkes, N.N. met een gemeenschappelijke snertmaaltijd, waarbij de snert vaak niet terecht komt op de plaats, waarvoor zij is bestemd! Het liep de heren organisatoren dan ook wel eens uit de hand. Eveneens een jaarlijks terugkerend toernooi is dat tegen H.V.V. om de Dr. Van Moorselbeker, ook voor junioren en aspiranten. Voorts hebben de Onderlinge aspiranten hun, zelfs twee keer per jaar gespeelde wedstrijden tegen hun collega'tjes van A.F.C., eveneens met een beker als inzet. Geweldig, zoals hier altijd gestreden wordt. Misschien ook wel voor een deel te verklaren, omdat zoveel ouders langs de kant hun zonen aanmoedigen. Verder neemt de H.F.C. nog jaarlijks deel aan het Polio-toernooi en het toernooi om de Van der Aart beker. Hiermede stoppen wij dan de verslaggeving in het kort van de voetbal-gebeurtenissen tegen andere clubs in competities, toernooien en andere vriendschappelijke wedstrijden. Wat het voetbal 'in eigen huis' betreft, noemen wij nog drie belangrijke Onderlinge-toernooien: De Sixes met Pasen (hopelijk na vroegere onderbreking weer jaarlijks op het programma), het Kersttoernooi (ijs en weder dienende) en wedstrijden van onze H.V.B.-aspiranten met handicap om de Dr. Wamsteker- beker. Een mooi voetbalnummer is tevens de bijna jaarlijkse schertswedstrijd tussen jeugdleiders en de 'scheidende jeugd', alsmede jeugdleiders V.V.K.l.D.O. (Vaders Van Kinderen In De Onderlinge). 73

Jubileumboeken HFC | 1969 | | pagina 77