50 keer tegen de oud-internationals SEIZOEN 1981-1982 Voor het eerste valt er ook dit jaar niet echt veel te verdienen. Het aan tal punten is exact hetzelfde als het voorgaande jaar: 21 uit 22 wedstrij den. Wytze Couperus wordt met vijf doelpunten topscorer, terwijl Antony de Groot en Marcel Doodeman resp. hun 150ste en 100ste competitie wedstrijd spelen. Het negende en tiende doen het daarentegen veel beter. Beide wor den kampioen. Het derde kampioen schap in successie voor zondag 9 betekent voor dit team eindelijk pro motie naar de 3e klasse HVB. Vermeldenswaard is verder het stoppen met voetbal in competitie verband van 'de Hondekoppen'. Dit illustere elftal voetbalde in zijn 15- jarige bestaan in de beginperiode enige kampioenschappen bij elkaar. Niet alleen op het groene veld lever de het elftal uitstekende prestaties, maar ook achter de groene tafel. Bij de jeugd liefst drie kampioenen, de C3, de D3 en de E3. Speciale aandacht is er op 1 januari voor de wedstrijd tegen de oud-in ternationals, de 50ste uitvoering se dert 1 januari 1923. Arie van Beekum verricht, net zoals in 1923, de aftrap. De KNVB pakt goed uit met een speciale jubileum uitgave, welke veel waardering oogst. Voor een redelijk groot aantal toe schouwers verliest overigens het eerste de wedstrijd tegen de oud-in ternationals met 2-1. Van het bestuursfront valt het af scheid van Paul te Beest te melden. Paul heeft precies één decennium deel uitgemaakt van het bestuur. Reeds in 1975 werd hij voor zijn vele werk bij het tot stand komen van het nieuwe clubhuis en tribune tot lid van verdienste benoemd. Ook Jan Domhoff laat weer van zich spreken. Door het opzetten van de bezorgdienst van de HFC'er be spaart hij de vereniging vele duizen den guldens. De Begeerbeker, voor de tweede keer reeds, wordt tijdens de algemene ledenvergadering aan hem uitgereikt. Een flink stuk harde kern in grote spanning. V.l.n.r.: Mini, Tonkie, Tul, Teek, Pini, Ien, Pooster en Bijl, terwijl Teek voor schijnt te gaan in gebed. 1 januari 1982: Waarover spra ken zij daar aan die Spanjaards laan?" Koos Jochemus, altijd in voor een functie binnen HFC, hier als lei der van de Dl.

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 29