Net niet gedegradeerd SEIZOEN 1982-1983 Het eerste elftal beleeft een moeilijk seizoen. Na een zeer slechte sei zoenstart, twee punten uit zes wed strijden, komt er pas enig herstel. De 18 punten, die bij elkaar gevoet bald worden, zijn precies één te veel om te degraderen. De Engelsman Paul Duncalf, die het eerste voor een seizoen komt ver sterken, wordt meteen topscorer met zeven doelpunten. Weer een speler die de 100 competitiewed strijden volmaakt, nu Frans de Vlie ger. Het tweede eindigt voor het zo veelste seizoen achterelkaar in de middenmoot van reserve 4e klasse, het derde daarentegen eindigt keu rig met twee concurrenten op de bovenste plaats. In de na-competitie voor een plaats in de reserve le klasse HVB komen zij net iets te kort. De overige teams, zowel op zondag als op zaterdag, weten zich te handhaven. Verheugend zijn de prestaties van de Al, een tweede plaats in de jeugdafdeling met als gevolg voor wedstrijden voor de interregionale jeugdcompetitie. De B2 doet het nog beter door kam pioen te worden. Cl spelend in de hoogste jeugdafde ling, maakt ook een goed seizoen door. Van dit elftal werden Tom van Schaik en Ingmar Engelsma geko zen voor het Haarlems jeugdelftal. Na twee seizoenen het vice-voorzit- terschap te hebben bekleed, verlaat Willem Veniet het bestuur. Rob Tui lenaar ontvangt voor zijn vele jeugdwerk de gouden speld en de Begeerbeker is er voor Erik Ver spoor, de harde werker iedere maandagavond aan het clubblad. Ook tijdens dit seizoen blijven ver liezen ons niet bespaard. Tijdens het seizoen overlijden de heren E. J. Veldhoen, oud-keeper Ato v.d. Togt en op veel te jonge leeftijd Freddie Jansen, middenvoor van ons eerste van 1955 tot 1965, en oud grens rechter Jan Carel Luining. Gadegeslagen door de wekelijk se maten achter de goal benut Wytze Couperus de penalty in de laatste wedstrijd en houdt HFC in de 4e klasse. De dinsdagavond-biljartclub. V.l.n.r.: Theo de Windt, Herman Boekwijt, Jack Moolenaar, Chris van Schouwen burg, Jan Koster, Paul Begemann, Aad v.d. Weijden, Hans van Son, Peter Engelenberg en Bon de Vries. Henny Böhm, onze man van het Club huis en van de velden, al jarenlang een goede bekende.

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 30