Al in de interregionale jeugdcompetitie SEIZOEN 1983-1984 Met de nieuwe trainer Jacques Rijsterborgh begint het eerste met goede moed aan weer een seizoen in de 4e klasse. De resultaten vallen helaas echter weer tegen. De 15 punten blijken aan het eind van het seizoen wel ruim voldoende om het 4e klasser- schap te behouden, maar dat ligt meer aan het feit dat Nieuw Vennep vanaf het begin van het seizoen troosteloos onderaan staat. De af stand tot de kampioen, Schoten, be draagt liefst 17 punten. Gescoord wordt er weinig. Marcel Doodeman, zeven treffers, is nog het meest suc cesvol. Met de overige senioren gaat het ook niet crescendo. Het vierde en het zevende degraderen. Het bestuur ondergaat ook weer enige wijzigingen. Henk Uildriks en Friso v.d. Wal maken plaats voor Dick Bijleveld en later in het seizoen komt ook nog Chris Dalmeijer het bestuur versterken. Friso v.d. Wal en Wibo Rijpma, grote animatoren van het jeugdvoetbal, vanaf midden jaren '70, ontvangen beiden het di ploma van het lidmaatschap van verdienste. Wytze Couperus ontvangt voor zijn enthousiasme om als ruim 40-jarige het eerste op sleeptouw te nemen om hen van degradatieperikelen te bevrijden, de Begeerbeker. Ons lid de heer W.N.J. Bakker wordt 80 jaar en deze trouwe sup porter en organisator van menige bridgedrive ontvangt de gouden speld. De oudste voetballer van onze vereniging, Bart Blankenaar, speelt in april 1984 zijn afscheidswedstrijd en dat mag dan ook wel na bijna 25 jaar veteranenvoetbal. Voorgoed moeten wij tijdens het seizoen af scheid nemen van Chris van Houten, oud bestuurs- en commissielid, H.J. Slingerberg, F. W. Schnitger (ons oudste lid) en W. Y. A. IJske. De jeugd maakt een goed seizoen door. Ondanks het teruglopende aantal leden, worden er wekelijks toch nog 23 jeugdteams de wei in gestuurd. Daarnaast zijn er dan nog 70 mini's (6- en 7-jarigen) die met enthousiasme geleid worden door Boudewijn Molenschot, Ignace van Liemt en Geert Piet Stapensea. De Al slaagt er in, voor het eerst sinds ruim 20 jaar, weer deel te ne men aan de interregionale jeugd- competitie. Daar worden ploegen als Ajax en Volendam ontmoet. Het wordt voor de jongelui een zeer leerzaam seizoen, ondanks het feit dat een gedeelde laatste plaats wordt behaald. De ervaring, in de interregionale jeugdcompetitie opge daan, is echter wel voldoende voor de Al om aan het einde van het sei zoen glansrijk het tournooi 'De Acht' te winnen. Dl is bij de jeugd de enige kam pioen. Cl is nog op het tournooi- front actief en succesvol met het winnen van het Twisterlingtournooi. Onder het mom 'HFC zoekt het over de grens', vertrekken in het voor jaar liefst zeven jeugdteams naar het buitenland om daar aan tour- nooien deel te nemen. Natuurlijk zijn de oud-internationals er op 1 januari ook weer. Wederom verlies voor de onzen (2-0) Het di ner, na afloop van de wedstrijd in Dreefzicht, is oergezellig. De fiets van de tafelpresident en Dick van Rijn spelen daarbij een hoofdrol. De mini's werden gerund door de heren Ignace van Liemt, Geert Piet Stapensea en Boudewijn Molen schot. Met grote toewijding zater dagmorgen met hun maatjes de wei in. Geweldige herinnering voor de mini's, de lei ders en de ouders! Rechtsbo ven Cock Ratsma, 7. a terdag- terrein - dienst.

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 31