SEIZOEN 1984-1985 Dat tijdens het seizoen het clubhuis ingrijpend wordt verbouwd, doet ogenschijnlijk wat vreemd aan, maar omdat de werkzaamheden deels in eigen beheer worden ver richt, en de verbouwing voor een groot gedeelte wordt gefinancierd door onze sponsor, blijven de kosten voor de vereniging beperkt. Tot grote spijt van, met name de ve teranen en de biljarters, worden de twee biljarts verplaatst naar de kuil. Tijdens de algemene ledenvergade ring komt Rembrandt Heerkens Thijssen weer in het nieuws, omdat de Begeerbeker aan hem voor zijn vele jeugdwerk en fundraising in de sponsorcommissie wordt uitgereikt. Frits Darlang ontvangt als uittre dend redaktielid de gouden speld. Ons keurkorps, dit jaar getraind door Jean Paul Gregoire, moet tot de laatste wedstrijd vechten om de gradatie te ontkomen. Het spelpeil is ten opzichte van de jaren daar voor wel wat verbeterd. Het doelsal do van 32 voor en 40 tegen is nog niet eens zo gek, maar de echte wa penfeiten blijven beperkt tot de knappe 5-2 winst uit op Haarlem, de latere kampioen, en in de laatste wedstrijd tegen mede-degradatie- kandidaat KIC op het RCH-veld, de 3-1 winst. Marcel Doodeman is inmiddels toe aan zijn 150ste competitiewedstrijd terwijl Gel Flieringa zijn 100ste tij dens het seizoen speelt. Het jonge talent Patrick Steenkist, is met tien doelpunten ruimschoots topscorer. Het tweede, derde en vierde weten zich keurig te handhaven en ook bij de overige seniorenelftallen zijn de prestaties bevredigend. De Al, weer in de interregionale jeugdcompetitie, speelt daarin een ondergeschikte rol. De Dl zorgt er voor, dat de prijzenkast op HFC, toch al niet erg leeg, nog verder wordt gevuld. Bij de vijf tournooien, die zij spelen onder leiding van Just Spee, worden zij vier maal eerste en eenmaal tweede. In februari overlijdt onverwachts ons ere-lid Hans Thon. Verder over lijden tijdens het seizoen Hans de Haan, oud-eerste elftalspelers W. Kuyper, C. F. N. Lamp en Jan v.d. Maessen, A.J.H. Elfers en B. Enge lenberg sr. en tenslotte Sjaak de Wit, trouwe supporter van alle elf tallen. Vanuit het Heem- steedse Sportpark keerden 200 a 300 HFC-ers opgelucht huis waarts. Veilig na de laatste wedstrijd. HFC had het, in een ongebruike lijk tenue, weer net gered. H.F.C.-K.I.C. 3-1 voor, vlak voor het einde. De trouwe aanhang kon eens even lekker lachen i.p.v. de gebruike lijke stress!

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 34