Tijdens het seizoen speelt Huub Arends zijn 100ste competitiewed strijd. Cor Plaizier is met 14 goals topscorer, terwijl Raymond Roode met 12 ook een flinke duit in het zakje doet. In het spoor van het eerste komen het tweede, derde, vierde en vijfde tot goede prestaties en eindigen alle bovenin. Het tweede mist het kam pioenschap op een haar. Bij de senioren wordt verder alleen het zevende nog kampioen. Bij de jeugd redt de Al het niet bij de voorwedstrijden voor de interregio nale competitie en speelt daarna een onopvallend seizoen in de jeugdafdeling. Ook bij de B- en C-ju- nioren wisselende resultaten. De Dl wordt zowel in de voor- als in de najaarscompetitie tweede, de D3 behaalt keurig het kampioenschap en het jeugdteam van het jaar is wel de El van Kees Zeeman. Zijn talent volle voetballertjes van 8 en 9 jaar winnen zowel de voor- als najaars reeks in de hoogste jeugdafdeling en winnen en passant ook nog een aan tal tournooien, waaronder de Dis trictsbeker. Dat belooft wat voor de toekomst!! De 1 januari-wedstrijd, onder be hoorlijke publieke belangstelling, le vert een 2-2 gelijkspel op, maar dat is weer niet genoeg om de beker van bezitter te laten veranderen. Van het bestuursfront weinig nieuws. Voor het eerst sinds jaren geen mutaties. De Begeerbeker komt dit jaar in handen van Daan van Rijn, al jaren lang enthousiast jeugdleider. Tijdens het seizoen overlijdt ons lid de heer Kluck. «r H.F.C.-AJAX, sep tember 1987, uit slag 1-17 en het had net zo goed andersom kunnen zijn...!! Cruyfïen Bruin Slot nog aan de Spanjaardslaan. voor de grote overstap naar Barcelona. Dennis Bergkamp in actie. HFC 7, de Hans Putter-formatie. HFC 2 met opdruk en onder leiding van Ton Geer ling, uiterst links. SUftUNt stam

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 45