HFC 115 JAAR Ton is bereid colleges te geven p",s opeise"lmet Tussen de bedrijven door werd het doelschieten voor Veteranen afgewerkt. Hans van Son en Gerard Kamp zagen Marcel van der Brink de eerste 27 punten. Het hoogtepunt van het veteranendoel- schieten was de kolderieke actie van Cees Zeeman, die werkelijk dacht dat hij op het door weekte veld wel op z'n gympen uit de voeten kon. Gelukkig liep zijn Tommy Cooper-act goed af. Sterker nog, hij zag de bal zelfs het doel invliegen. Zo kwam een einde aan een zeer geslaagd evenement. De doelstelling, het 'Verenigd' zijn, werd ruimschoots behaald en daar ging het om. Dank aan de deelnemers, de juryleden en alle andere medewerkers. Speciaal de organisatie, te weten, Frits Bettman, Huib Arends, Jaap Spee en Pascal Kamp, verdient veel lof. Hartelijk bedankt! Rembrandt en Sven verkleed als officials. bereid hierin college te geven, samen met de berekeningen van de Pot- en Bridge- uitslagen. De meeste deelnemers verricht ten dus een knappe prestatie door die loodzware, "die vrese lijke" 300 meter te lopen. Ook hier kon maar één winnaar zijn. Diede- rik ter Haar (zon. 4) runner up met 44,32 seconden, de eerste plaats was wederom voor rekening van Maxime van Liemt (42,55 sec.). Mede door de overwinningen op de loopnummers kon Maxime zijn Mulierbeker prolongeren. Mike Kruijff en Diederik ter Haar, natuurlijk uit zondag 4, werden tweede en derde. Evert de Vries ér Zn. Voor al uw vleeswaren. Otto Richelmann en Fons Langemeijer als scherprechters bij het doelschieten.

Jubileumboeken HFC | 1994 | | pagina 44