...naar de grote mannen in de grote wedstrijden kijken... Vast is komen te staan dat Annelie haar ereschuld aan HFC met verve aflost, want ze is nog regelmatig op zaterdagochtend in het stampvolle clubhuis achter 'de kist' te vinden. Het omni-idee Annelie kan vanwege een elleboogblessure voorlopig niet meer ten nissen en dat doet haar pijn. Ze genoot van het spel en van de speciale ontmoetingsplaats die de HLTC voor zoveel HFC'ers is. Veel voetbal lers immers, zien we 's zomers met een racket in de hand. Goede vrien den van Annelie, zoals, over oer-HFC'ers gesproken, Frits Darlang en Hugo Bettink, ziet ze graag op dat gezellige terras. Relativeert Annelie (het gevaar van) de us know ^s-kliekerigheid enigszins, gezegd mag wor den dat de families Bettink en Darlang, ook ver buiten de grenzen van de Spanjaardslaan een warme plek in haar hart innemen. Die plek heeft ook een man die zo fenomenaal over de geschiedenis van onze velden geschreven heeft, Kiek Giltay Veth. 'Geweldig natuurlijkdie Kiek, niet alleen een gerespecteerd en inte ger figuur, maar ook iemand aan wie Sander en Paul veel te danken heb ben. Daar gingen ze, keurig in jasje-dasje met Kiek naar de grote sta dions, naar de grote mannen in de grote wedstrijden kijken. Dankzij Kiek konden ze overal rondlopen en dat heeft tot prachtige 'ontmoetin gen' geleid. Dat is toch uniek?' Onvergetelijk was voor Annelie ook de zogenoemde Honderdjesdag die in 1989 aan de Spanjaardslaan georganiseerd werd in het kader van het HFC jubileum. Niet alleen genoot ze van het sportspektakel, dat uit combinaties van verschillende spelvormen uit het voetbal, cricket en ten nis bestond, ook ziet Annelie het als bewijs dat drie unieke verenigingen nog veel vaker dingen samen moeten doen. Op zo'n dag, met een gigan tische opkomst en uitsluitend stralende gezichten werden de leden van de drie verenigingen in helemaal niets gescheiden. 'Ook zag ik zo vaak hoe gezellig de cricketers het op vrijdagavond op de tennisbaan hebben. Dan kom ik toch weer met mijn stokpaardje, de omniclub. En of we nou bij elkaar op de ledenlijst staan of niet, je ziet altijd weer bij evenementen hoe perfect alle Spanjaardslaanbewoners met elkaar omgaan! Daar zit toch meer in?' WêêêêÊÊÊÊÊÊBH Kiek Giltay Veth Annelie VJeurman

Jubileumboeken HFC | 1999 | | pagina 149