De vlag uit voor onze sponsors .profetisch beleid. Geld maakt gelukkig Henk Uildriks Zonder sponsoring - we hebben het over een totaalbedrag van 185.000 euro per jaar - zou de contributie voor ieder lid van de Koninklijke HFC met dertig procent verhoogd moeten worden. Bovendien zouden wij dan nog in effen witte shirts spelen en een veel dunner clubblad hebben. Er zouden geen reclameborden om het hoofdveld staan, maar we zouden dan wél ballenjongens nodig hebben, want die borden vervullen een dubbele functie. De skyline in Haarlem-Zuid zou het moeten doen zonder de KBB: de Koninklijke Banieren Boulevard, zoals wij de Zuiderhoutlaan graag noemen. Velen zouden hun maandelijkse uitje missen: de sponsorborrel die inmiddels landelijke reputatie geniet. De sponsorborrels zijn ontstaan in 1994. "Het behouden van de huidige sponsors is belangrijker dan het werven van nieuwe", zo redeneerde de actieve sponsorcommis sie, die sinds jaar en dag onder leiding staat van lid van verdienste Bob Witjas. "Door ruime aandacht te schenken aan de huidige sponsors trekken we wellicht nieuwe aan". Een profetisch beleid, zoals is gebleken. Wij zijn nu ruim tachtig borrels verder en het aantal sponsors is aanzienlijk toegenomen. Was jarenlang de Rabobank Zuid- Kennemerland onze gewaardeerde hoofdsponsor, sinds 1 januari 2002 heeft Aannemingsbedrijf Holleman Zonen Santpoort, kortweg 'Holleman' genoemd, deze rol overgenomen. Wel is de Rabobank, naast onze huisbankier, sponsor van onze jeugd gebleven. De borrels vinden meestal plaats in de Spoelderruimte, waar het dan altijd gezellig vol is. Alleen bij zeer grote drukte wordt uitgeweken naar het clubhuis zelf. Zo worden, na een drukke werkweek, in een luchtige en ontspannen Bob Witjas (l) en Henk Uildriks. Erica Terpstra.

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 110