De cruiseblues we zouden eens gaan varen, we lagen onder stoom toen kwam een jongedame met haar suikeroom die was heel rijk en oud ook, hij kon haar opa zijn hij kon haar niet meer volgen door de whisky en de wijn zij barstte van de spanning, de hitte werd te veel de hele bemanning nam aan het bluswerk deel Refrein dat is de cruiseblues de cruiseblues ja, dat is de cruiseblues Ik heb het gehad met jullie de een zegt dit, de ander dat, de ene vit, de ander kat dat vindt de een dan ongepast, dus zit de ander op de kast. refrein ik heb het gehad met jullie, het is altijd wat met jullie ik ben het nou zat met jullie, het zit me tot hier want al dat geklier van jullie, en al dat gemierenneuk ik vind het niet leuk bij jullie, ik heb het gehad! Vrouwen en voetbal Mannen vrouwen en voetbal, gaan niet op een kussen dat moet je als man accepteren Vrouwen mannen en voetbal, daar kom je niet tussen als vrouw hoefje 't niet te proberen Mannen geen bloemen geen brieven, geen moedertjelieven geen schattebout 't is maar een spel Vrouwen geen gooien met feiten, geen mooie verwijten geen schattebout loop naar de heli Cruiseblues. Linkerfoto: André te Winkel. Rechterfoto v.l.n.r. Ineke Spee jr., Marjolein Winkel, Kim Arends en Hester Stork en op de achtergrond Arnoud de Jong en Jaap Spee. Wat ben je toch een sufferd! wat ben jij toch een sufferd, want jij begrijpt het nog niet wat zit er in jouw ogen, dat jij het steeds niet ziet? ik sta hier voor je snufferd, ik ben er altijd geweest van alles wat ik miste: jou miste ik het meest hoe kon je nou geloven, dat ik jou niet meer wou? wat ben jij toch een sufferd, ik hou alleen van jou I Sandra Kottman en Bas Zonjee als Kitty en Eddy. "Waar naartoe, Eddy?" "Naar Rio, Kittv." 121

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 125