Drank is mijn enige kameraad! vroeger had ik eens verkering, een prachtige vriendin, die wou wel met me trouwen, daar trapte ik niet in! schat, ik kan je niet beloven, dat ik je trouw zal zijn, waarom niet wou ze weten, toen zong ik dit refrein... refrein drank is mijn enige kameraad waar ik nimmer buiten kan, drank is mijn steun en toeverlaat, zonder drank ben ik geen man, ja, geheel onthouden doen slechts dwazen! hoe houdt een mens dat vol! pak de fes en vul de glazen, leve Koning Alcohol! Ruud Onstein (l) en Freek van Muiswinkel ais Kickse en De Heer. Ik herinner me ik herinner me hoe het vroeger is geweest op de good old HFC toen de clubtent er nog stond hoe je stond te dringen in de rij en die lieve moeder Schaafsma die dan vroeg: "En, wat mot jij???" ik herinner me het veld waarje mocht trainen waar ondanks alle moeite nooit gras op is verschenen na de training bleef je spelen met elkaar en dan riep die goeie ouwe Raaf "hé gotverdee wat mot dat daar?" ja, dat was de sfeer van voor de brand Als maanlicht schijnt... als maanlicht schijnt op HFC de Haarlemmerhout aan 't rusten is dan krijg ik steeds meer het idee dat dit mijn grote liefde is het lijkt te mooi om waar te zijn onze liefde langs de lijn als maanlicht schijnt op mij en jou van wie ik zo veel hou.... Hans Kluit (r) en Hans Dekker ais Knol Co. "Zeg maar dag tegen je sombrerootje, Cootje." refrein voetbal is bisnis denk niet dat het paardepis is wij handele in bene met knieschijve en schene voetbal is bisnis denk niet dat het paardepis is wij hebbe een neus voor zake die een voetbal kenne rakeI Voetbal is bisnis we zagen bij de HFC een occasionnetje of twee maar dat benne rare types met amateurprincipes, wat word je met die kale kak? een dief, een dief, in eige zak! wie zegt dat? hoe dat zo? de firma Knol en Co 122

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 126