Ronald Duijtshoff leidt de dans. Behalve hoofdsponsors Van Kalmthout Van Niel en Rancon Investments werken meer dan 250 vrijwilligers mee aan het wel slagen van het jubileum. Het programma omvat een periode van acht maanden waarin, met uitzondering van juni en juli, in totaal een eenentwintigtal evene menten zal plaatsvinden. Jubileumartikelen, voorzien van het door Jean-Paul van Velzen ontworpen logo, zijn al enige tijd te koop. Juventus-mini Mirko Vaars wint de eerste prijs voor de mooist opgetuigde voetbal. Niek Taams serveert champag ne. Voorzitter Hugo Bettink licht het programma toe en overhandigt burge meester Pop een jubileumdas en diens echtgenote een fleece sjaal met hetzelfde logo. De heer Pop feliciteert HFC wat voor alle aanwezigen het sein is om datge ne te doen, waar ze de avond mee begonnen zijn: het heffen van het glas. Geanimeerde borrel in het versierde clubhuis. Naar een idee van Henk Uildriks is de achterwand van de tribune opgeluisterd met foto's uit dit jubi leumboek. Daartoe zorgde Joke Slootheer voor de digitalisering van de foto's, die door Lex van Gaaien in groot formaat op panelen werden overgezet. Buurtbewoner en ex-commissaris der Koningin van Noord-Holland De Wit in gesprek met de voorzitter van de Jubileumcommissie Hans van der Straaten. Ronald Duijtshoff leidt de dans. Burgemeester Jaap Pop: "Speciaal voor u hebben we de Westelijke Randweg nooit doorgetrokken." Jean-Paul van Velzen, ontwerper van het jubileumlogo. Niek Taams serveert champagne. Hans van der Straaten en Eggie Poster: twee kopstoten. Mirko Vaars: mooist opgetuigde voetbal. Wichert van Schouwenburg, Co de Nobel en Piet Hopman: 145

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 149