Jonge klassiekers Toernooi voor select gezelschap Bert Vermeer Al vanaf acht uur 's ochtends is de 45 man sterke organisatie volop in touw. In de tent naast het clubhuis werkt de smeerploeg op topsnelheid. Alleen als de foto graaf en ik een plaatje en een praatje willen maken onderbreken de dames het werk. Maar, of we wel willen opschieten. En dat doen we. In een andere tent is SOS -Kinderdorpen prominent aanwezig, evenals een kraam met Hema-worst. In het heilige hol spoort Pinky Huygens spelers en bezoekers aan: "In de tent vindt u een stand van SOS-Kinderdorpen. Want ieder kind verdient een thuis. En natuurlijk een overheerlijke Hema-worst." Het is vele jaren geleden dat HFC voor het laatst een paastoernooi organiseerde. Ook de vroeger zo beroemde Paassixes komen tegenwoordig niet echt meer van de grond. Deze keer had de paashaas zelf maar ingegrepen. Hij regelde een 'Classics' toernooi voor C- en D-junioren selectieteams op maandag 12 april en koos de weersomstandig heden ook zelf maar even uit. Het werd dus een stralende tweede paasdag. Op zijn lijst met uitnodigingen kwamen de namen voor van een aantal van de oudste clubs van Nederland. Aldus konden zo'n 250 jongens en - ook hier! - meisjes, onder begeleiding van hun trainers, coaches, verzorgers, ouders en overige familieleden en vrienden en vriendinnen, van AFC uit Amsterdam, Be Quick uit Groningen, Frisia uit Leeuwar den, Haarlem uit Haarlem-Noord, Koninklijke HFC uit Haarlem-Zuid, Hercides uit Utrecht en Robur et Velocitas uit Apeldoorn welkom worden geheten aan de Span jaardslaan. In beide categorieën viel er een beker voor de toernooiwinst en een penaltybokaal voor de strafschoppenseries te verdienen. De smeertroep: v.l.n.r. Patricia Felix, Monique Wayenberg, Marianne Visser, Eleonore Koops, Jolanda Lagerwaard, Hansje de Groot, Ria Weijers, Stephanie Steeman en Nelleke Treep. hïeu in een SOS-Kinderdorp In IJij\eii(l thuis en een nieuwe toe „Mn «uW-1 a, ovkmH"1"" overheerlijke Rembrandt Heerkens Thijssen. 'Hansworsten', v.l.n.r. Kees Langeveld, Paul Runderkamp, Ben ter Haar en Edwin Wayenberg. 148

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 152