Na de pauze, waarin de zojuist geopende tentoonstelling 125 jaar HFC bezocht kan worden, maken de verbale zwaargewichten Poster en Uildriks in 17 minuten duide lijk dat zeventien jaar voorzitterschap geen sinecure is. Op onnavolgbare wijze bren gen zij vele HFC-anekdotes voor het voetlicht: Hondekoppen, musicals, vergade ringen, een bezoek aan Groningen... Oud-voorzitters zijn getekend voor het leven maar deze heren zijn zeker van plan nog lang een vinger in de HFC-pap te houden. Hugo Bettink komt vervolgens met een hilarische anekdote over zijn nieuwe fiets die, buiten zijn medeweten, tijdens een nieuwjaarsdiner door de tafelpresident werd aangeboden aan radioverslaggever Dick van Rijn en weet daarmee de feestvreugde tot ver boven N.A.P. te verhogen. Dan ondertekenen de voorzitters Lex Pull van HLTC, Willem Kloppenburg van Rood en Wit en Hugo Bettink van HFC een convenant waarin is vastgelegd dat zij eikaars plek op het unieke sportcomplex aan de Spanjaardslaan wederzijds met eer bied zullen respecteren. Deze ceremonie wordt met applaus afgesloten. Ere wie ere toekomt. Er zijn zilveren spelden voor Ed van der Rest en Dick de Loor en voor Carla Hommers, Wilma Hartman, Liesbeth Darlang, Patricia Bettink, Annelie Weurman, Willem Vermeer en Ellen-Mieke Spoelder, en gouden spelden voor Albert-Jan Paauw, Anthony de Groot, Bert Vermeer en Ronald Beek. Rembrandt Heerkens Thijssen en Rudolf Smit worden benoemd tot lid van ver dienste en Ignace van Liemt tot erelid. Paul Haverkamp Begemann zal de komende vijfjaar de trotse drager zijn van de diamanten speld. Rembrandt Heerkens Thijssen biedt namens de Club van 100 een prestatiegrafiek van het Eerste aan waaruit hij afleidt dat wij in 2005, of uiterlijk in 2006, terugkeren naar de eerste klasse. Daarvan stellig overtuigd steekt hij de brand in de eerste HFC- jubileumsigaar. Dan krijgt erelid en 'diamanten Paul' Haverkamp Begemann het woord. Hij bedankt de voorzitter en wenst alle teams een sportief en succesvol seizoen toe. Op het moment dat iedereen denkt "dit kan en mag nog uren duren" wordt op de eer ste rij krachtig de HFC-hymne ingezet: "En er is maar ene club in 't land.Ook mijn club.Een heerlijk avondje! verbouwing, trouwe sponsors en de aanleg van kunstgrasvelden in het verschiet: stuk voor stuk ingrediënten voor een prachtig perspectief. Bettink benadrukt echter dat de tanende bereidheid om functies binnen de vereniging te vervullen hem eigenlijk nog het meest zorgen baart... Ignace van Liemt. Paul Begemann. Gouden spelden. Oorkonde Rembrandt Heerkens Thijssen. Rudolf Smit. Ed van der Rest. Dick de Loor. Zilveren spelden. Convenant. 171

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 175