ZONDAG 4. V.l.n.r. boven: Dennis Deelen, Reinout Snoeks, Arvid Straates, Ramon de Groot, Richard Bakker, Jaap Smelik, Hendrik te Grotenhuis, Peer de Jong, Laurens Asselbergs en Gilles Mül§ler. Onder: Joost Veling, Jevon van Dijk, Robbert-Jan Kuijl, Bart Heideman, Maarten Muys, Robbert Mutsaerts en Bas Pleysier. ZONDAG 6. V.l.n.r. boven: Alexander v.d. Meulen, Martijn Vonck, Willem Roelfsema, Bart Lelij, Patrick Koopman, Maarten Ruijgrok, Sebastiaan Albada Jelgersma en Paul Rudolph (leider). Onder: Joris Mol, Michiel Rijpma, Joost Nijssen, Alfred Kuiper, Michel Hooning en Patrick Romijn. Vooraan: Sem Rudolph (mascotte). ZONDAG 5. V.l.n.r. boven: Geert Kloppenburg, Robert Vreeman, Pieter v. d. Plas, Tom de Meel, Alexander van Meerwijk, Niels Kloppenburg en Otto Rompelman. Onder: Jonas Braun, Klaasjan Deves, Thomas Hupkens, Marnix Hokke en Bart-Jan Smit. ZONDAG 7. V.l.n.r. boven: Vincent Olthof, Mark Raaf, Maikel Korver, Wouter Schreuders (coach), Frans Jan Uildriks, Ed Budding, Niels Gerritsen, Maarten van Andel, Thomas Rhee en Ton Schreuders (coach). Onder: Joost Ruif, Alex Danklof, Martijn Walkotte, Bas Beijer, Thijs v.d. Kwast en Mathijs Gevaert. ZONDAG 8. V.l.n.r. boven: Paul Mes, Gerard Vleut, Victor van Son, Rick Böhm, Jeroen Wubbe, Coen Hanschke, Peter Huits, Peter Mous en Ido Couperus. Onder: Charly Lambertus, Perry Reijnen, Elbert v.d. Ende en Sander Duin. ZATERDAG 1. V.l.n.r. boven: Arnold Mettes, Pim Gietelink, Robin van Buchem, Jeroen de Roever, Frits Witkamp, Niels van Klaveren, Wilmar van Grondelle, Sebastiaan Hoes, Wouter te Winkel en Jorg Winkel. Onder: Thijs van Pinxteren, Arjen Heeck, Maarten Hageman, Jan van Zuylen, Richard Mettes, Wouter Nicolaas en Ernst Kalbfleisch. 193

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 197