HoumM ÜHTPOOT 'mem/ *yrpog VETERANEN 1. V.l.n.r. boven: Ronald de Jong, Waling Westra, Ronald Duijtshoff, Juun Akkermans, Stefan de Krijger, Menso de Jong, Rob Nijdam, Gerard de Jong, Yeb-Jan Joustra en Bert v.d. Kuijl. Onder: Hans Pront, Wijnand Schinkelshoek, Joost Möllmann, Hans Buijze, Richard v.d. Heuvel en Jean Paul van Velzen. VETERANEN 2. V.l.n.r. boven: Mark Wingen, Ben Prijs, André van Regteren, Arnoud van Buuren, Hans Peeters, John van Ent, Joris v.d. Heuvel, Peter Heemskerk en Flip van Soest (scheidsrechter). Onder: Jan Zoer, Jan Carel Kloeck, George Faber, Michiel Nolst Trenité, Eddy Becking en Bas Boeser. Afwezig: Wim Schaaf, Bert Buma, Robert Scheeren, Bernard Beskers, Paul Prevoo, Mari Andriessen, Mikael Kortz, Arjen de Ruigh en Jan Harmsen. VETERANEN3. V.l.n.r: boven: Hans Kluit, Leo Deuzeman, Joost v.d. Bogaert, Aad v.d. Weijden, Jaap Hulscher, Willem Padt, Eric van Westerloo, Willem Veniet, Mark de Jong, Herman Krommendam, Hugo Bettink, Maarten van Walsem, Frank ter Reehorst en Hans v.d. Brink. Onder: Eric Timmermans, Hein Opstal, Henk Kruijer, Quirijn Korthals Altes, Thijs Clement en Hans Dekker. VETERANEN 4. V.l.n.r. boven: Rudolf Smit, Loek Reygersberg. Marcel Doodeman, Wouter Meeuwes, Marcel Kalkman, Eric Couperus, Paul Cox en Eldon van Rooyen. Voor: René Kruyff, Pim Peeman, Don Arends, Henri Korpershoek en Huib Arends. ZATERDAG 2. V.l.n.r. boven: Gert-Jan Huygens, Jurriaan Bos, Geert Piet Stapensea (leider), Tom Schopman, Remco Reinstra, Jan Evert Menage, Roland Veldman, Mare Everaars en Jan Jaap Stapensea. Onder: Chris Rijpma, Lars Looyen, Jan Driessen, Charles Giesbergen, Maxime van Liemt en Maarten Barnhoorn. Afwezig: Piet Hein Stapensea, Eric Kottman en Dirk Jan van Zuidam. ZATERDAG 3. V.l.n.r. boven: Casper Meyer, Kees-Jan Hoogeveen, Javier Lasso Peha, Hein Roelfsema, Floris van Andel en Feiko Kloppenburg. Onder: Frans Beishuizen, Jisk Hoogma, Michiel Hasselo Smits, Paul van Meekeren en Martijn Peeters.

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 198