Rabobank fabobar/, r aDobenk toboNr» fe.^obar»» Rabobani Ratyt/1* Rbobank A4. V.l.n.r. boven: Martijn Weeda, Ross Waldman, Maarten Smit, Thijs Fleers, Stefan Konings, Felix van Eek en Hans v.d. Straaten (leider). Onder: Joep Poelstra, Ivar Drost, Elio Baldi, Boudewijn de Vries en Boris Bosscher. BI. V.l.n.r. boven: Rob de Klerk, Emile Lapré, Jo v.d. Meulen, Berend Derks, Stefan IJzerman, Tim Verbeek, Joey Boeree, Tom Smits, Guido Mulder en Marcel Bakker (leiders). Onder: Olaf Menger, Rick Duinker, Jarno van Esch, Jeroen Oomen, Hendrik van Waveren, Thomas de la Mar, Xander Roosen en Zeco Conceifao Leite. KLASSIEKE VETERANEN 1. V.l.n.r. boven: Eg Poster (coach), Ben Lindeman, Karei Willemse sr., John Burke, Loek Reygersberg, Roberto Mura, Coen v.d. Heuvel, Peter van Kalmthout en Norbert Vissers. Onder: Pier Baarsma, Jan Beek (verzorger), Patrick Steenkist, Rob Verstraten, Bert Lenselink en Mario van Meelen. Vooraan: Nino Verstraten (mascotte). A2. V.l.n.r. boven: Edwin Groeneveld (leider), Jaap Donker, Jordy Lodewijks, Tim Jacobs, Martijn Yetsinga, Daan Ubachs, Cedric Hoogland, Rogier Zuelen en Sjon Belterman (leider). Onder: Alex Reygersberg, Sjoerd Kooistra, Florian Beeren, Joost Boldingh, Michael Hubregtse en Robin Boelens. Al. V.l.n.r. boven: René Anneese (coach), Koen Warmerdam, Daniël Ring, Jurjen Sondorp, Daniël Vijselaar, Pelle Asselbergs, Bart Nelis, Olivier Koelemij, Daniël van Denderen, Sjoerd Kooistra en Arnoud de Jong (leider). Onder: Jochem Lindenhovius, Folkert v.d. Vegt, Gerald Adrian, Jurjen Bettink, Robie Tol, Mark Heeremans en Rogier Zuelen. A3. V.l.n.r. boven: Hans Fonkert (leider), Wessel de Jong, Johan van Delden, Duco ter Steege, Joeri Treep, Antonie Hulst, Rein van Beek en Thomas van Wijngaarden. Onder: Dennis Damsma, Martijn Fonkert, Jolan Paauw, Bas Boutellier en Jim Smithuis. 195

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 199