Riix/W,A tabobank tbcbank B5. V.l.n.r. boven: Andreas Crans, Willem Röell, Rens Blessing, Taco van Enkhuizen, Ivo IJzerman en Olivier Stam. Onder: Dennis v.d. Meer, Willem Dankelman, Joost Dankelman, Menzo Appeldoorn en Marnix Smelik. B3. V.l.n.r. boven: Peter Oeberius Kapteijn (leider), Michiel Sijpkens, Max de Veen, Tom v.d. Brink, David Sondorp, Luc van Emmerik, Sebastiaan Prass en Chris Mijatovich. Onder: Alexei Pethke, Maarten v.d. Heuvel, Anton Röell, Douwe Oeberius Kapteijn, Yves Rellum en Eric Beunke. B7. V.l.n.r. boven: Marien Verwoerd (coach), Jan Lammersen, Jan Weller, Daan Kloosterman, Olivier Stijnman, Jelmer Visser, Boudewijn Kustner en Bas Zwager. Onder: Mees Ubachs, Burak Talbu, Arnoud Stavenuiter, Florian de Vries, Mats Nelissen, Donald Verwoerd en Cas van Gijtenbeek. Afwezig: Remy Franken. B4. V.l.n.r. boven: Waling Westra (coach), Peter Hagens, Tim Oosterveld, David van Horn, Addik Sipkes, Simon de Vries, Bart v.d. Meij, Jorrit Westra en Wouter van Heek. Onder: Gerben de Vries, Joris Klinkhamer, Vincent Tijsterman, Maarten Lubbers en Mark Warmenhoven. Afwezig: Jorden Lamp. B6. V.l.n.r. boven: Jan de Ridder (leider), Michiel v.d. Bogaert, Benjamin Rhee, Tim Wiers, Piet Hein Koelemij, Jordi Damsma, Youp Schaacke en Hilde Wiers (leidster). Onder: Allen Khcheian, Mick de Waart, Jasper Fleers, Jelmer Stiekema, Pepijn Mölmann en Marco Gathier. B2. V.l.n.r. boven: Piet Menger en Jos Steeman (leiders), Olaf Menger, Edward Lubbers, Mark Duijtshoff, Stefan Kroezen, David Sondorp, Stefan Hoedemakers, Mayly de Laken, Marnix Herfst en Guido Mulder (trainer). Onder: Ruben Weller, Bas Slop, Martijn Nelis, Martijn Weijers, Bas Steeman en Just van Wijk.

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 200