fjlnbari labobam, Rbobar* Rabobank ilii 'üobank C3. V.l.n.r. boven: Wouter v.d. Schraaf (leider), Daan Kerkman, Joey Baan, Flip Latour, Olivier Rodenberg, Igor Runderkamp, Maurits v. d. Schraaf, Frans Crul en Giorgio Ruhl. Onder: Willem Benoist, Daati Oort, Koen v.d. Brink, Victor Meeuwes, Toon Poelstra, Jeroen de la Mar en Daniel de Bruin. C2. V.l.n.r. boven: Alex Heesemans (trainer/coach), Maurits Appeldoorn, Dirk Lagerwaard, Matty van Engelen, Rens van Bruggen, Olaf Stuut, Maurice van Gellekom, Stijn Langeveld, Bart Koops en Jan Willem Lagerwaard (leiders). Onder: Ben Hoebee, Nick Teo, Job de Groot, Mike Rib, Hidde Koops, Mare Baardman en Daniël Treep. C4. V.l.n.r. boven: Arjen Tijsterman, Jules v.d. Meij, Koen v.d. Laan, Zev Turkenburg, Quirijn Oorthuys, Roderick Hoes, Magnus Alferink, Sjoerd Joustra en André te Winkel (leider). Onder: Laurens Offermans, Thomas Krom, Charles Maynadier, Victor Monas, Michael Warmenhoven en Bastiaan Brouwer. Cl. V.l.n.r. boven: Erwin Boonacker, Maarten Visser, Remy Driehuizen, Ewout Drontmann, Paul Meltzer, Koen Duijtshoff, Tycho Gabeler, Wouter Haarmans, Robbert Pel en Alex Heesemans (trainer/coach). Onder: Reinoud Bekendam, Simon Can, Justin Loosekoot, Daniël Meeboer, Mark Maarschalkerweerd en Jasper Voerman. C5. V.l.n.r. boven: Henk Jansen (leider), Jelrick Claus, Sebastiaan van Tiel, Berend van Roijen, Wessel Jansen, Joost van Barneveld, Paul Wilkens, Roy van Hamburg en Fred van Tiel (leider). Onder: Lesley Lucas, Thijs Klinkhamer, Bastiaan Pels, Mattijs Oort, Arne Paauw en Mitchel van Hamburg. C6. V.l.n.r. boven: Rob Slob (scheidsrechter), Tristan v.d. Veldt, Thijs v.d. Weiden, Matthijs Moesbergen, Olivier Sipkes, Chris van Koppen, Jeroen Moesbergen, Steijn Heskes en Johan Moesbergen (leider). Midden met bal: Martijn Slob. Onder: Chet Lok, Victor Mensink, Daan Bank, Tim Overkleeft, Paul Bosma en Bob Castien. 197

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 201