D9. V.l.n.r. boven: Dirk Woud (leider), Bob Woud, Casper Anneveld, David Maas, Pjotr de Weert, Emile Röell, Sebas Scholtes en Jeroen Huisman. Onder: Wieger Hoving, Maurits Hoving, Bart Huisman, Benedict van Trigt, Berend Holtland en Max Caminita. D10. V.l.n.r. boven: Kick van Wooning (leider), Tonie van Dam, Laurens Snoeks, Thijs van Wooning, Jelmer Wolthoorn, Loïc Weissglas en Wim Snoeks (leider). Onder: Timo den Uyl, Mark Plaatsman, Tom Kikuchi, Berend Ruijs en Thomas Rutenfrans. D5. V.l.n.r. boven: Gert Jan Loggers (leider), Bas Bouwens, Ian Vriend, Sverre Loggers, Jelle de Vries, Sanno Tan, Lennart Hoedemakers, Michael Goossens en Matty Prenen (leider). Onder: Daniël Stuijt, Pepijn Eijsvogel, Mats Prenen, Rens Goedknecht, Ole Clement, Milko Peltenburg, Aran Cankilic en Perry Peltenburg. D6. V.l.n.r. boven: Jan Willem Lagerwaard (leider), Thijs Stam, Jasper Haverkamp, Vinz van Teeseling, Willem Lagerwaard, Vincent Slangen, David de Jong, Joris Waller en Frans Roozen (leider). Onder: Tom Houtgraaf, Pieter Franx, Jorrit Molendijk, Joost Roozen, Daan Kempenaar, Xander v.d. Scheer en Vito Willems. D7. V.l.n.r. boven: Diederik Ludwig (coach), Joost Brugman, Thomas Heeremans, Daan van Egdom, Kai Steensma, Douwe de Voogt, Tom Onnink, Jan David Endtz en Ralph Nijssen. Onder: Tom Bubberman, Stijn Ludwig, Robert Lapidaire, Ferdinand Scholten, Robert Nijstad en Jasper van Doeselaar. D8. V.l.n.r. boven: Berend Braam, Cyriel de Ceuninck van Capelle, Bob Vos, Nout Knabben, Pelle Loopik, Ruerd Piek, Roy Simons en Frank ter Reehorst (leider). Onder: Maarten Koks, Tommy Vader, Willem Nawijn, Bo Heijn, Mick ter Reehorst en Sander Dalhuisen. 199

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 203