F18. V.l.n.r. boven: Vincent Röell, Matthijs Spelde, Sam Broere, Rohan van Wijk, Moos Poelmans en Niels van Wijk (leider). Onder: Noah Botter, Patrick Wernke, Diederik Becker en Eric Toorenent. F19. V.l.n.r. boven: Mees Mulder, Sierk Dankelman, Jack Schiiller, Col Wijers, Bram Kerkhof en Martijn Schiiller (leider). Onder: Tobias Pieper, Eric Toorenent, Niels Verkooyen en Job Rijpma. F20. V.l.n.r. boven: Reinier van Vlijmen (leider), Ramichie van Vlijmen, Niek Valk, Loïc Isliker, Hendrik Huisman en Guus Jansen (leider). Onder: Flip Jansen, Lucas de Graaf, Piet Snel en Ilan Lampl. F14. V.l.n.r. boven: Barry van Gellekom (coach), Thomas Luiting, Thomas de Gier, Timmo Hendriks, Gijs Hameling en Pieter Laan. Onder: Rutger de Valk, Roberto Lasso Pena, Fabian van Gellekom en Daan Kaars Sijpesteijn. F15. V.l.n.r. boven: Mark van Heijningen (leider), Gijs Habets, Wouter Oosterhuis, Olivier Schouwenburg, Quinn Scot en Sieb van Heijningen. Onder: Bart Kronenberg, Sander van Veen, Glenn van Zalen en Martijn Mensonides. F16. V.l.n.r. boven: Karei Bouman (leider), Hidde Volberda, Max Makkink, Thibaut Koster en Hubert Roos. Onder: Joep Visser, Ramon Bouman, Splinter Martens en Kurt van Paassen. F17. V.l.n.r. boven: Lennard Tijsterman, Daan Hereijgers, Maurits Knobben, Kiran Prior, Hidde Jelles en Jacques Janissen (leider). Onder: Jeroen Janissen, Roeland Janissen, Wouter van Dooren en Owen Brouwer. F13. V.l.n.r. boven: Paul Nelissen (leider), Melle Hey, Onno Dickhoff en Connor de Bout. Onder: Guus Muller, Pelle Nelissen en Bonno Muller. 205

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 209