toernooien, strandtrainingen en schaatswedstrijden op het Spaarne bij strenge vorst, Oudhollandse spelletjesavonden, karaoke, playbackshows, C- en D-feesten met travestietenshow en veel jonge meiden, Sinterklaasfeesten voor E- en F-junio- ren, vlotten bouwen in Spaarnwoude, vertoningen van voetbalvideo's en live WK- of EK-uitzendingen geprojecteerd op een gigascherm in het clubhuis, bowlingwed strijden, deelnames aan toernooien in het buitenland, een zeilweekend met o.a. Waling Westra als grote roerganger, enzovoorts. Ook coaches en vaders lieten zich in dit opzicht niet onbetuigd: een tennis- weekendje met het hele elftal naar het derde buitenhuis van pa waar zelfs een blind paard geen kwaad kon doen, voetballen tegen Sunningdale - een Engels kost schoolteam - op HFC, barbecuen in de tuin, kortom allerlei gezamenlijke activitei ten met het oog op teambuilding. Al dit fraais gebeurt natuurlijk niet in één seizoen tegelijk, anders zou elke Jubileumcommissie zich ondanks haar uitgebreide, vijf jaarlijkse feestprogramma wel eens beconcurreerd kunnen voelen. FIFC koestert zijn jeugdleden. Omgekeerd wordt er van hen verwacht dat ook zij zich inzetten voor de club. De bezorgertjes van de wekelijkse kleine 'FFFC'er' voldoen daaraan, net als de jeugdige bedelaars van de 'Grote Clubactie', in 1986 gestart op initiatief van Gerard Adrian; activiteiten die geld besparen of opleveren om de vereniging een flo rerend voetbalbedrijf te kunnen laten zijn. HFC D2 (2002/2003en Sunningdale HFC C5 (1998/1999). V.l.n.r. achter: Gilles Müller, Wopke Kooistra, Arthur Woonings, Michiel Lindenhovius, Jurjen Bettink, Maarten Boldingh en Paul Slootheer jr. Voor: Jim Smithuis, Jordy Köller, Mark Heeremans, Julian Kipperman, Rembrandt Heerkens Thijssen jr. en Rick van Viersen. 62

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 66