senioren actief bij de club betrokken? Het aantal senioren ouder dan dertig is nu nog redelijk, maar er zit een verontrustende dip in de leeftijdscategorie van twintig tot dertigjarigen. Voorzitter van de jeugdcommissie Henk Driessen: "Je zou toch zeggen dat die jongens van twintig een band met hun teamgenoten hebben en dus ook met de club. De meesten kennen elkaar al vanaf de mini's. Zal dat gatte dichten zijn door ze meer verantwoordelijkheid te geven bij de samen stelling van hun pretteam en ze meer te betrekken bij functies binnen de vereniging? "Natuurlijk.Wij zijn bouwers", benadrukt Driessen die nu al vier jaar de jeugd vertegenwoordigt in het HFC-bestuur en dat nog wel een jaar of twee wil blijven doen. "Bouwers, niet alleen in de zin van uitbreiding van het clubhuis en de kleed kamers, de vernieuwing van de keuken en de bar, maar vooral ook in de zin van het perfectioneren en intact houden van het huidige, facilitair geoliede voetbalbedrijf dat HFC heet. Van cruciaal belang daarbij is het op peil houden van een gemoti veerde ploeg vrijwilligers. Zonder hen kan de club onmogelijk zijn wat het nu is. "Dat gebeurt toch? Kijk maar naar onze vijfjaarlijkse jubileumviering, die ook nu weer een gevarieerd programma heeft, waarbij elk lid plus aanhang aan zijn trekken kan komen. Dat is toch uniek?" Van belang is toch ook datje regelmatig evenementen organiseert die geen bal met ons spelletje' te maken hebben? Dat geeft nou juist die extra kleur aan de vereniging. De Koninklijke is een 'familieclub' bij uitstek. Moge dat eeuwig zo blijven. 65 Miniteam PSV, kampioen 2003/2004. Mini-mini's, 2000/2001. In 2004 heeft het Hoofd Opleidingen van HFC, John Pel, in nauwe samenwerking met de Jeugd commissie, een Opleidingsplan voor Jeugdselectieteams opgesteld, dat in grote lijnen is gebaseerd op de leermethode van Wiel Coerver. Dit plan werd gepresenteerd op de algemene ledenvergadering van 27 oktober 2004. Jeugdbestuur met sectieleider en trainers. Staand v.l.n.r. John Pel, Albert Jan Paauw, Jan Willem Lagerwaard, Nick Post, Anthony de Groot, Frans Post, Jan Doude van Troostwijk, André Koning, Alex Heesemans, Elmar Bonke, Edwin Kortlevers, Bert van der Kuijl, Dennis Haar, Guido Mulder, Theo Clément, RenéAnneese, Arnoud de Jong, Ruud Kaatee. Zittend: Rob Verstraten, Kuuk van den Berg, Henk Driessen, Mare Goedknegt, Mario van Meelen, Coen van den Heuvel.

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 69