spelen. Er wordt twee keer met respectievelijk 4—1 en 2-0 gewonnen van EVC en dan moeten we naar het fraaie complex van Argon in Mijdrecht om UW de baas te blijven. In een enerverende wedstrijd en na een 2-1 achterstand beslissen Ewoud Zeeman, Pascal Kamp en Remco van Bemmel de wedstrijd in ons voordeel. HFC blijft eersteklasser, maar verliest drie absolute toppers: Jaap Spee, Rokus Hoogendoorn en Radjin de Haan. Zij allen hebben aangegeven met topvoetbal te willen stoppen. Een enorm verlies! Dit is direct merkbaar in 2002/2003, dat in alle opzichten een rotseizoen wordt door het verlies van eerdergenoemde spelers en de slechte competitiestart. Bovendien wordt in november trainer Ted Immers op non-actief gesteld en deze maatregel slaat in als een bom. Het bericht haalt zelfs de landelijke pers en de veel gestelde vraag is hoe zoiets kan gebeuren bij een club als de Koninklijke HFC. Het is een zwarte bladzijde in de historie van onze vereniging. Radjin de Haan neemt de taak van Ted Immers over, maar ondanks een kleine opleving kan degradatie niet meer voorkomen worden. Een lichtpunt in de duisternis is de doorbraak van het jeugdig talent Frank Korpershoek. In het seizoen 2003/2004 presteert HFC grillig in de tweede klasse. Het Eerste kan van iedereen winnen en van iedereen verliezen. Alleen DCG is twee keer te sterk en RKDES twee keer te zwak. In de overige wedstrijden kan het alle kanten op en dat HF-Side HaafCee telt een legertje heren Dat 's zondags elk weer moet trotseren Ze zijn er altijd Als steun in de strijd Dus hou die supporters in ere! Aan het begin van het seizoen 2002/2003 nemen Radjin de Haan (66 wedstrijden en 15 doel punten), Rokus Hoogendoorn (69 wedstrijden, 5 doelpunten) en Jaap Spee (348 wedstrijden, 55 doelpuntenafscheid van het Eerste. V.l.n.r. Ton ten Have, Peter Adrian, Pim van Liemt sr., Gerard Adrian, Frans Kottman, Frits Darlang, Hugo Bettink, Eelco Klein, Jan Dalmeijer, Henny Wijkhuizen, Willem Veniet, Jan Domhoff, Bert Vermeer, Sjoerd Veen, Luuk Koetse, Gerard Kamp, Hans Gerke, Eggie Poster en Ed van der Rest. 8o

Jubileumboeken HFC | 2004 | | pagina 84