7 Goke Welboren Fans Langemeijer Kuuk van den Berg 278 2002/2003 2003/2004 2004/2005 2005/2006 2006/2007 mr. H.J. Bettink ir. A. Kalkman G. H. Vermeer A. van Kampen mr. J. van der Werff H. C.J.G. Driessen Q. A.A. van den Berg R. Kerkman R.M. Schreuder J.M. de Nobel mw. G. Welboren mr. H.J. Bettink ir. A. Kalkman G. H. Vermeer A. van Kampen A. L. van Lieshout H. C.J.G. Driessen Q. A.A. van den Berg R. Kerkman R.M. Schreuder E.C.J. van Westerloo B. Prijs mr. H.J. Bettink ir. A. Kalkman G. H. Vermeer A. van Kampen A. L. van Lieshout H. C.J.G. Driessen R. Verstraten R.M. Schreuder E.C.J. van Westerloo B. Prijs Hugo Arie Roland Fons Rob Henk Richard Hein Co Goke Hugo Arie Roland Adrie Jan Henk Richard Ron Co Goke Hugo Arie Bert Adrie Jan Henk Kuuk Richard Ron Co Goke Hugo Arie Bert Adrie Ad Henk Kuuk Richard Ron Eric Ben Hugo Arie Bert Adrie Ad Henk Rob Ron Eric Ben mr. H.J. Bettink ir. A. Kalkman mr. R.A. van Wijk A.H.C. Langemeijer drs. R.H. Matzinger H.C.J.G. Driessen R. Kerkman dr. H.J. Roelfsema J.M. de Nobel mw. G. Welboren mr. H.J. Bettink ir. A. Kalkman mr. R.A. van Wijk A. van Kampen mr. J. van der Werff H.C.J.G. Driessen R. Kerkman R.M. Schreuder J.M. de Nobel mw. G. Welboren voorzitter vicevoorzitter le secretaris 2e secretaris penningmeester comm, jeugd comm. sen. sei. comm. sen. overige comm, complex comm, clubhuis/bar voorzitter vicevoorzitter le secretaris 2e secretaris penningmeester comm, jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm, complex comm, clubhuis/bar voorzitter vicevoorzitter secretaris 2e secretaris penningmeester le comm, jeugd 2e comm, jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm, complex comm, clubhuis/bar voorzitter vicevoorzitter secretaris 2e secretaris penningmeester le comm, jeugd 2e comm, jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm, complex comm, sponsorzaken voorzitter vicevoorzitter secretaris 2e secretaris penningmeester 1e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm. complex comm. sponsorzaken <1

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 280