281 J. Smelik mr. E.A. van Ravenswaaij Maarten van Walsem 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm. communicatie 2016/2017. Vlnr achter: Jan Chris Heupers, Sander Vink en Thijs Vochteloo. Voor: Jan Driessen, Henk Driessen, Gert-Jan Pruijn, en Eelco van Ravenswaaij. Coen van den Heuvel ontbreekt. G. H.J. Pruijn J. Warmerdam drs. R.A. Bolhuis mr. F.B.C. Crul H. C.J.G. Driessen H.W. Hoes H. van den Anker G. H.J. Pruijn M. van Walsem mr. E.A. van Ravenswaaij drs. J.J.B.M. Spee drs. R.A. Bolhuis ir. C. van den Heuvel S. Vink H. W. Hoes H.C.J.G. Driessen T. Vochteloo G. H.J. Pruijn M. van Walsem mr. E.A. van Ravenswaaij drs. J.J.B.M. Spee ir. C. van den Heuvel J.C. Heupers S. Vink H. W. Hoes H.C.J.G. Driessen T. Vochteloo G. H.J. Pruijn H. C.J.G. Driessen mr. E.A. van Ravenswaaij J.C.G. Driessen MBA ir. C. van den Heuvel J.C. Heupers S. Vink M.A. Duijtshoff T. Vochteloo Gert-Jan Jaap Eelco Justin Robert Frans Henk Hein Hans Gert-Jan Maarten Eelco Just Robert Coen Sander Hein Henk Thijs Gert-Jan Maarten Eelco Just Coen Jan Chris Sander Hein Henk Thijs Gert-Jan Henk Eelco Jan Coen Jan Chris Sander Mark Thijs voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm, overige senioren comm. alg. zaken voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm. clubhuis/bar comm. alg. zaken voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. sen. overige comm. clubhuis/bar comm. alg. zaken Thijs Vochteloo SU «r»*l

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 283