282 1 9 i V Mark Duijtshoff drs. J.A.C. van Gool Sjef drs. J.A.C. van Gool Sjef Eelco Martens 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2017/2018. Vlnr achter: Jan Chris Heupers, Coen van den Heuvel, Sander Vink en Sjef van Gool. Voor: Jan Driessen, Henk Driessen, Dirk Jan Rutgers, Eelco van Ravenswaaij en Richard Jochemus. De oorspronkelijke kandidaatstelling werd kort voor de Algemene Vergadering gewijzigd in Bas Rekvelt ipv Jan Driessen mr. D.J Rutgers H.C.J.G. Driessen mr. E.A. van Ravenswaaij J.C.G. Driessen MBA R. Jochemus ir. C. van den Heuvel J.C. Heupers S. Vink drs. J.A.C. van Gool mr. D.J Rutgers H.C.J.G. Driessen mr. E.A. van Ravenswaaij J.C.G. Driessen MBA R. Jochemus J.C. Heupers ir. C. van den Heuvel mr. E.M. Martens S. Vink mr. D.J Rutgers H.C.J.G. Driessen drs. B.G. Knuvers B.J. Rekveld R. Jochemus ir. C. van den Heuvel mr. E.M. Martens S. Vink Dirk Jan Henk Eelco Jan Richard Coen Jan Chris Sander Sjef Dirk Jan Henk Eelco Jan Richard Jan Chris Coen Eelco Sander Dirk Jan Henk Bernd Bas* Richard Coen Eelco Sander voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester comm. wedstrijdzaken 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. overige senioren voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester comm. wedstrijdzaken 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. overige senioren-, meisjes- en G-voetbal voorzitter vicevoorzitter secretaris penningmeester comm. wedstrijdzaken comm. verenigingszaken 1e comm. jeugd 2e comm. jeugd comm. sen. sel. comm. overige senioren-, meisjes- en G-voetbal KAMPIOEN HOOFDKLASSE A

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 284