310 KLASSIEKE VETERANEN. Vlnr achter: Ernst Kalbfleisch, Onno Molenaar, Ronald van Liemt, Otto Ambagtsheer, Bouke Vellinga, Matthijs Vos, Marcel Kalkman en Wilko van der Meer. Voor: Klaas Jan Deves, Matthijs Gerritsen, Sander Mallie, Rijer Adriaanse, Pascal Kamp en Laurens van Hasselt. Niet op de foto: Michiel van Tetering, Dirk-Jan Speets, Flakes Stojanovic, Gert-Jan Pruijn, Jasper ter Braak, Kaj Muijs, Mike Kruijff, Rob van Veldhuizen, Rokus Hoogendoorn, Steef IJzer en Yob Dippel. JO 19-2 ZA. Vlnr achter: Richard Gramberg (trainer/coach), Mikael Schilling, Rafael Karpes, Duke Verduin, Jesse Assendelft, Jesper Eindhoven, Trevon Akello, Storm Holtkamp, Luca Mura, Ayhan Kölemenoglu, Ruben Heeremans, Jelle Riel, Wouter de Vogel (trainer/coach).Voor: Luc Steenkist, Nick Baltus, Mees van der Spruijt, Mano Beekveldt, Mitchel Honcoop, Mart Heuvelmans, Abel Meier en Markus Broxterman. 45+2. Vlnr achter: Patrick Wilgenburg, Sander Verhagen, René Anneese, Marcel Kuijer, Jan Paul Leijer, Nico Wasserman, Ben Lindeman en Henk de Jonge. Voor: Cor Plaizier, Joost Möllmann, Richard van den Heuvel, Ove Jansing, Cees Nielen en Bas van Meegeren. 7X7. Vlnr achter: Jan Lodewijk de Jong, David de Jong, Menso de Jong, Gideon Nijmanting, Carlo Thuis, Mees Thuis, Hans van den Brink en Peter Mous. Voor: Alex Damen, Rene Mathot, Bart Blommers, Johan Snoodijk, Paul Sinning en Bas Ploeger. Niet op de foto: Antoine Konings, Jan Harmsen, Jaron van Bekkum, Mari Andriessen, Martijn Lutgerink, Martin Peys, Michiel Nolst Trenité, Steven Noordam, Wouter Crul, Sieger Springer en Thijs Andriessen. 45+1. Vlnr achter: Flip van Soest, Wouter Rijpma, André van Regteren, Peter Heemskerk, John van der Ent, Huib Arends, Peter Mous, Robert Scheeren, Jan Zoer, Philip Baars, Gijs Bessem, Hans Peeters, Peter Schuurman, Rick Claus, Olav Havinga en Hans Bos. Voor: Michiel Nolst Trenité, Philip van Grieken, Matthijs Verbrugge, Bert Buma, Edwin de Groote, Frederik de Nerée, Paul Prevoo en Mark Wingen. Liggend: Chris Rijpma. JO19-1 ZA. Vlnr achter: Casper Dekker (coach), Kane Prins, Job Alderliefste, Jasper van Altena, Noah van Streun, Tim Stegeman, Jeffrey van der Heijden en Cas Wubbe (ass. coach). Voor: Deron Payne, Yordi Assendelft, Joost Gramberg, Lukas van Gool en Sydney van den Broek. Op foto ontbreken: Trevon Akello, Mitchell Honkoop, Luc Steenkist en Jelle Riel. 1 MÏÏl F'11

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 312