313 JO17-8. Vlnr achter: Donald Voskuil (coach), Julian Zwarts, Berend Runderkamp, Lennart Oort, Sebastiaan Siegelaar, Zwier Engel Fransz en Abel de Boer. Voor: Irmin Flach, Boris Groenhart, Jonas Voskuil, Bastian van der Chijs, Dustin Muller en Bart Cluistra. JO15-3. Vlnr achter: Frank Roerink (coach), Talha Cetin, Gijs van Ravenswaaij, Roberto Dinkelberg, Mees Poepjes, Max de Heer, Job Lubbers, Mick Doornbos en Diego Lelsz. Voor: Quirijn Kerstens, Frederik Roerink, Thorben Laeven, Anouar Eeisaten, Tijn van Beuningen en Eise de Vries. Niet op de foto: Nienke Kwak (teammanager). JO17-9. Willekeurige volgorde: Bries Fischer, Matthijs Groot, Joost Koopman, Jonathan Kosters, Bram Wetzelaer, Justus Mulder, Chris Kramer Glijnis, Ole Res, Koen Tas, Robin Snijder, Claas Lueb, Stach van der Windt, Tristan Grooten, Kamil Shah, Thomas Neutelings en Luka Engelsman. JO15 selectie: Vlnr achter: Bob Hammink, Bodi Booker, Sam Böhm, Tom Driessen, Daan Kramers, Zeger Meijer, Luc Theloosen, Jack Kitchiner, Thijs Cappel, Enzo di Leva, Giel Klijn, Daan Sprajc, Mats Uffen, Benk Kenselaar, Rik Willemsen en Binck Kempers. Midden: Jeroen Groot, Roman Schoonhoven, Jurriaan Borst (trai ner), Lucas Meek, Alexander Greebe, Owen Brown, Mees van Nouhuys, Salim Attadmiri, Olaf Polman, Donald Smit, Kelly Giessen (trainer), Noud van Deijl, Aram Veltman, Jens Donker, Kick van Donk, Orhan Yilmaz, Benjamin Bos, Tijn Ras, Tom Ambagtsheer, Xander Kramer (trainer) en Hein van der Horst. Voor: Imran Bouali, Yassine Benissaoui, Noud Klaasen, Samet Aridag, Tobias Clercx, Boris Valkhof, Freek Kenter, Chiel Vellekoop, Ian Caspers, Jesse Terwee, Ward Adriaanse, Jort Mesland. Niet op de foto: Mees van der Meer en Isran Vaneer. JO 17-7. Vlnr achter: Julian van Ooijen, Martin de Waard, Aron Visser en Rutger Koudijs. Voor: Olivier van Asselt, Guus Verhagen, Milian Visser en Joost Verheus. Niet op foto: Ralph Moerman, Brecht de Vries, Hoshang Amini, Adrian de Castro, Edris Bahari, Jelle André de la Porte, Faas Wijnberg, Yonas Nuri en coaches Erik Koudijs en Sander Verhagen. i es ’Thi J IF bevind ed 1 *r BTRA ‘0 meewind (3D tn«ewnd

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 315