JR Ifc j I 315 JO13-2. Vlnr achter: Toby Braaij (trainer), Ties Jebbink, Björn Wartenhorst, Boris Lagas, Sieb Willemsen, Rens Kenter, Rolf Snel, Splinther Verhoeff, Diederik Greebe en Maarten van Rijckevorsel (trainer). Voor: Maurits Blom, Liam de Meza, Jesse de Jeu, Elia Zadeh, Kick Steeman, Hein Rueb en Koen van Vlijmen. JO13-5. In willekeurige volgorde: Quinten van Eenden, Tijn Engelsman, Tijl Brummelhuis, Noah Mataheroe, Camiel Reinking, Diego Lemmens, Mees Koelman, Jaden Castro, Olivier de Jong, Laurens van der Wal, Teun Witte, Haydn Koornwinder, Reinier Boellaard, Vos Jongman, Rein Huizenga. Coach Oscar van der Wal en Theo Koelman. JO12-3. Vlnr achter: Laurens Engler, Thijmen Terwee, Max Goossens, Max Kitchiner (coach), Tom Pruijn, Aras Cakmak en Mila Wegerif. Voor: Tycho de Lau, Ashley Feenstra, Mick Glaudemans en Thom Bastiaenen. JO13-3. Vlnr achter: Edwin Damen (coach), Sixten Neyndorff, Wessel Damen, Hayo de Wilde, Noah Dos Miranda Reis, Laurens van Asselt (coach), Sebastiaan Dingemans, Karel Vugts, Stefan Binnekade en Niels Dijkman (coach). Voor: Ties van de Mortel, Olivier Dijkman, Salah-Eddine El Hammouchi, Fender Dijkstra, Felix Liljeholm, Benjamin van Asselt en Sander Schaap. JO13-1. Vlnr achter: Maarten van Rijckevorsel (ass. trainer), Liam de Meza, Jens Dobber, Ewout Groeneveld, Daan Boer, Senna Brantjes, Sami el Barzouhi, Noah Jansing, Fabe Dekker en Karim Bridji (trainer). Voor: Jeroen Okkema, Lucas van Dissel, Toon van Soest, Cas van der Steur, Thomas Thiescheffer, Mees van Leeuwen en Hugo Voogd. JO12-2. Ashley Feenstra, Ties Kanters, Henry Fujimura, Gijs van Bussel, Maxel Neele, Pepijn van Poppel, Timo van Ruler, Faas Bos, Teun Schinkel, Zenno ten Hagen en Jorden van Veenendaal (trainer). JO13-4. In willekeurige volgorde: Noah Jalal, Luuk Broekveldt, Bonno Vigeveno, Karel de Waard, Bas Brenninkmeijer, Michiel Vingerhoed, Hugo Dijkman, Hugo Reimering, David Beyen, Tije van Dam, David Verhoeven, Tijn Beyen, Wouter de Wit, Roemer Dikstaal en Joep de Vreeze. Coach: Mounir Jalal en Robert Reimering. JO12-1. Ties van Luijk, Adam Khier Bek, Siep Velthuijsen, Tijl van Geloven en Diego de Gruijter. Voor: Marcus Maathuis, Finn Steijn, Pim Slotema, Demi Stoffels, Hidde de Lau en Matthijs van Wooning (trainer). JO13-6. Vlnr achter: Ruben van der Chijs (coach), Rijk van den Haak, Julius Reumkens, Maas van der Linden, Pepijn van Ooijen, Edwin Schoo en Caelan Murdoch. Voor: Merlijn Schoo, Daniël Marvi, Quinn van Oirschot en Ole van Mastwijk. Niet op de foto: Boaz Goovaerts, Thijs Langhout, Max van Marle, Erik Propitius en Kjetil Wedzinga. JO 14-5. Vlnr achter: Alexander van Meerwijk (coach), Redouan Kooiman, Boudewijn Molenaar, Marijn Willemse, Matz Kampers, Lucas Vonk, Boris van Reij, Mischa ter Haar en Mick Damen. Voor: Bart Möllmann, Floris de Jong, Stein van den Leuvert, Jip van der Salm, Ivar van Meerwijk en Ole Spiegelenberg (K). Niet op foto: Hugo Berger en Paul Westerveld. JO 14-4. In willekeurige volgorde: Skip Dehouck, Eyse van Dijk, Thijmen Donner, Antonie Gorgels, Koen Kuijer, Max van Oirschot, Thomas Otter, Maarten Princen, Laurens Rojas Miranda, Thijmen Rost van Tonningen, Noah Shah, Niels Snijder, Floris de Werd, Pieter de Wit en Kyler van der Zee. E) 6 Ineewind

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 317