i 1 yCJ JO12-5. Vlnr achter: Hugo Ploeger, '1 Thijs Gerritsen, Til Bijnen, Rumer Sluijk en Jorge van de Vijver. Voor: Dean Reyner Antonio, Hein Dankers, Philippe Thiescheffer en Anton Tollenaar. Niet op de foto: Pascal van der Steen. JO12-8. Vlnr achter: Tjade Dieker (leider), Sergio Schipper, Javier Dieker, Vince Lemsom en Olivier Duin. Voor: Naut Rijpma, Ted Reijn, Beer Kalkman, Tijmen Baarsma en Bonne Dalenberg. JO12-12. Vlnr achter: Randy van Essen (coach), Pim van Doorn, Pepijn de Boer en Hugo Wilson. Voor: Joep van Essen, Floyd Lemmen, Guus Kramers, Krister Kerstens en Jimi Latijnhouwers. Niet op de foto: Levi van der Werff, Naoufel Peterse en Guy Kerstens (coach). JO11-SEL. Vlnr achter: Finn Martens (trainer), Shiraaz Ismail, Simon Frederiks, Finn Geeven, Ilyas Dirie, Aeden Renaud-Feitz en Gijs Bijman (trainer). voor: Stef Luijendijk, Stijn Slotemaker, Kees de Vries en Dex Deves. JO12-11. Vlnr achter: Mark Geerligs (coach) en Wouter Lunstroo (coach). Midden: Demir Narman, Dinand Groenewoud, Nicholas Eijsvogels, Tom van Nes en Broos Haalboom. Voor: Luca Kerkhof, Oliver Weston, Milo Lunstroo en Jelte Geerligs. Niet op de foto: Victor Tuijn en Timo Balhuizen. JO12-7. Vlnr achter: Hein Overgoor, Ivan Zandt, Tjalle Vriethoff en Noah Vos. Voor: Wobbe Struijs, Max Winkel, Daniël Cox en Hidde Kelderman. Niet op de foto: Berat Akbayrak en Wies Wijnberg. JO12-10. In willekeurige volgorde: Teun Beekhuis, Daan Bekkers, Pepijn Deknatel, Quinten van Lier, Matei Damian, Teun Hammink, Walid Asbihi, Boris de Wit, Ravi Taylor en Otto Uffen. JO11-SEL. Vlnr achter: Mees Vermeer, Xillian Roseboom, Menno Koot, Manuel Ferraccini en Job Bruning. Voor: Jack Stoepker (keeper), Nino Netzel, Ayman Zohri en Damiaan van der Kamp. JO12-6. Vlnr achter: Wendy Blom (manager), Guus Heuker of Hoek, Jurriaan Wubben, Guus Stroink en Maarten van der Gaarden (coach). Midden: Pax van der Gaarden, Louis van Boetzelaer, Boaz van der Putten en Emiel Wasef. Voor: Felix Blom, Willem de Groot en Ander Bergareche Siderius. JO12-4. Vlnr achter: Quintijn ’t Hooft, Isaac Visser, Jazz van Galen Last, Bas Sijmonsbergen (coach), Finn Eindhoven en Joost Vijn (coach). Voor: Max Sijmonsbergen, Oliver Payne, Kick Vijn, Hein van den Berg, Arda Qakirer en Donovan van Zweeden. JO11-SEL. Vlnr achter: Joost Gramberg (trainer), Jort Reimering, Luuk Asma, Lukas Marx, Sem ter Veer en Boele de Vries. Voor: Deanu Hoedeman, Valentijn van Ast, Willem Dankers en Casper Liljeholm. 316 JO12-9. Vlnr achter: Joost ‘Sloetski’ Beekman en Remco ‘Simeone’ Rovers (coaches). Midden: Lucas Rovers, Mels Beeker, Thijs Langhout, Sieger van Eldik en Damian Dhanradj. Voor: Per van der Meijde, Fedde Beekman, Pim van der Heijden, Joppe Bos en Veer de Ruig. frtf J Th T 4'T o I meewind

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 318