—Um TT u SI Mi W11 if TS f «I I H i—J t“Wf o’ - - - k? en 318 JO10-5. Vlnr achter: Coen Stefels (coach) en Rutger de Goederen (coach). Midden: Tim Rovers, Stan Dijkman, Sem de Goederen, Kellen van der Zee, Arne Stefels, Klaas Overgoor, Noud Snel en Jens Koelman. Liggend: Tommy Sijmonsbergen. JO9-2. Achter vlnr: Koen Bouwman en Storm Holtkamp (trainers). Midden: Sepp Ftouh, Sem Hanemaaijer, Kayra Kölemenoglu en Skylar Brandligt. Voor: Jullien Sikkel, Benjamin Danker Lars Takens. JO9-5. Vlnr achter: Maxim Barlage, Ayoub Boussetta, Casper van Boven en Max Beversluis. Voor: Siem van Lohuizen, Ruben van der Ka, Pepijn Duin en Huub Maussen. JOIO-IO. Willekeurige volgorde: Olivier Boersma, Riccardo Harrison, Alexander van Santen, Kylian Stal, Sam Bleijendaal, Mattia Raiola, Tom Muntjes Werf en Maurits Mudde. JO9-3. Vlnr: David Kurstjens en Niels Donker (trainers). Midden: Miles de Groot, Dean de Groot, 'Thomas van de Vijver en Evan Baars. Voor: Reinier Thiescheffer, Dex Vermeer, Jack Helfferich en Louka Kalbfleisch. JO9-6. Vlnr: Casper Verrips, Boue Ehlhardt, Julian Schuurmans, Dex Wiellink, Hugo Feijnen, Hugo Hamans, Tobias Bouman, Ot Marsman en Scot van Bergen. Achter: Guido Hamans (coach). JO9-4. Vlnr achter: Sebastiaan Hoes (coach), Seb Barend, Hugo Kopsky, Sophia Cornegoor, Joost Hammink en Floris Helming (coach). Voor: Roemer Gilding, Kees Hoes, Nicolai Wolff, Ties Helming. Niet op de foto: Teun Hooij, Barbara Barend (coach). JO9-1. Achter: Stijn Prudhomme van Reine (trainer). Vlnr midden: Dani Geeven, Mamoun Ftouh, Mans Jonker en Kick Struijs. Voor: Charlie Melchior, Teun Waals en Mees van Geloven. JO9-7. Domenico Falleti, Daan Cluistra, Pablo Hoezen (assistent coach), Cooper van Galen Last, Luuk Schweigman, Mohammed Boulakhrif, Mats Hoezen, Arne Elbers en Boyd Knüvers. Niet op de foto Wouter Kramers. JO10-9. Vlnr achter: Thije van Heeringen, Ignaz Worm (teammanager), Rembrandt Vrolijk, Coen Oerlemans, Ayman Pieter Kooiman en Dereck Oerlemans (coach). Voor: Freek van Tuyll van Serooskerken, Fedde van Beeker, Faas Worm en Olivier Kersbergen. Niet op de foto: Willem Vrolijk (teammanager). JO 10-6. Vlnr achter: Robin Bleekemolen, Khan Taljanovic, Diek van der Zalm, Joep Pennings, Mick Kerkhof en Jan-Willem van der Zalm (coach). Voor: Joep van Maanen, Beer Jurgens, Felix Koch en Nassim Eeisaten. JO 10-7. Vlnr achter: Tim Hollander, Rutger Hietbrink, Jack Bohm, Victor van Rijn en Sem Vink. Voor: Freek Blokzijl (coach), Dex Louridtz, Wisse Blokzijl, Raven van Rijnswoud en Jools Welschen. Th— lj 1 1 - ’C! -‘a ■/v - - - -- l'v1'

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 320