I 1 319 JO9-10. Vlnr: Isaiah Tempel, Kaj Scholten, Danylo Shevchenko, Teime Hofstede, Teun Vriens, Jesse Ursateanu, Quinten Roos en Ole Willekes. JO9-8. Vlnr achter: Rutger Anema (coach), Marijn Kelderman, Ruhan Breimer, Olle Anema, Julian Streefland en Cas Buijs. Voor: Diederik Moojen, Caelan Renaud-Feitz, Joeri Arlman en Thijs Warmelink. Coaches: Bas Breimer en Arno Buijs ontbreken. JO9-11. Achter: Anne-Johan Willemsen (coach). Vlnr voor: Thomas van Os, David Sliedrecht, Kees Kin, Ruben Grentzius, Mats Willemsen, Reda Lyamani en Elliot van Liemt. Niet op de foto: Fitz Jansen. JO8-2. Achter vlnr: Idse Sorber (trainer) en Hidde Bootsma (trainer). Voor: Bob Pirard, Alexander Baaij, Floris Wittebols, Boris Swart, Dex Vredendal en Mischa Lunstroo. JO8-5. Vlnr: Lucas Peek, Julius Jagt, Koen Mulder, Mees van den Broek, Loek de Groot, Ole Minten, Kees van Bekkum en Ahmet Cetin. Leiders: Paulien Jagt en Twan Minten (coach). JO8-6. Vlnr achter: Philip Eertink, Jari Santiago Suarez, Louis Bekx en Max Wiersma. Voor: Ruben van Valen, Joppe Verhoeven, Joep Berkhout en Tudor Danci. JO8-3. Nout Boss, Idiris Dirie, Levi de Groot, Olivier Heeremans, Ties Hellemans, Christiaan van Santen en Berend Vrolijk. JO8-4. Vlnr achter: Wout van Damme (coach), Joost Pannekoek, Imrane Asbihi, Mika Oostburg en Jules Muris. Voor: Julius Grootenhuis, Deniz Kahraman, Mick van Damme en Siem Latijnhouwers. JO9-9. Vlnr achter: Cas Vrisekoop, Koray Battal, Gazi Yuksel, Tijn de Ruijter, Wouter Rövekamp, Stijn van Dorth, Jimmy Nater en Gijs van Kleef. Voor: Mas Rövekamp, Ole Willekes en Okke Bos. JO8-1. Vlnr achter: Dani Kirchhof (trainer) en Hugo de Lange (trainer). Voor: Max Sloof, Dax Leopold, Gijs Groot, Feije Abma, Ole Padbosch en Koen Rietbergen. JO9-12. Vlnr achter: Bart van den Bergh (coach), Casper van den Bergh, Mick Verzaal, Tim Goosens, Pim Kist, Max Drabbe. Voor: Beraat Aslan, Syl Wardenaar en Valentijn van Zanten. JO8-7. Vlnr achter: Cooper Avis, Christiaan van Zanten en Alexander Boersma. Voor: Jacob Lenting en Olivier Ruston. Niet op de foto: Thiago Brenninkmeijer, Bout van Middelaar en Marius van Keulen. Trainer van Cios. o'® i Rewind i -d

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 321