1 JT 321 JG3. Vlnr achter: Leon de Graaff, Mees Fraikin, Leo Deuzeman, Mohammed Houliche, Wim Vogel, Daan Coenraads, Maarten Straus, Tijs Renes, Stijn de Bruijn, Hikmet Tasdagitici, Gerard de Graaff, Matteo Perniciaro, Hans Wolf, Storm Deusing, Israe Al Amri, Joop Wolff en Tijmen van Neck. Voor: Abel Geerlofs, Manuel de Vries, Deyel de Graaf, Tom Zebregs, Jordy Geluk, Merijn Kool en Taeke Drent. Niet op de foto: Boaz Bakker, Soufyan Ikan, Patricia ten Have, Rembrandt Heerkens Thijssen en Pim Huurdeman. JO9-14M. Vlnr achter: Hendrik te Grotenhuis (coach), Una te Grotenhuis, Felyse van der Steen en Guusje Raaijmakers. Voor: Loïs Ruijters, Valerie IJzer en Maxine Carlier. Niet op de foto: Faye Saman, Lotte van Laar, Charlie Assen en Dieuwertje Vroon. JG1. Vlnr achter: André Bontenbal, Giovanni Meulman, Bayani van Netten, Tom Janssen, Yorick Burger, Jonas Bakker, Sam van der Helm, Dennis Stegeman en Sem Thijssen. Voor: Joanne Vromen en Soraya van Netten. JG2. Vlnr achter: Boudewijn van Asselt, Jaap Jong (coach), Denny Zweers, Sjors van Felius, Luuk Herfst, Ruben Bakker, Max Kieft en Jan Matzinger. Voor: Tom Holtgrefe (coach), Ties Verduyn, Giona Galatti, Ahmed Abdule en Guus van Leeuwen. MO11-2. Vlnr achter: Mina Boussetta, Scarlett Mac Loughlin, Cato Klijn, Amrine Couderc en Harm van de Wetering (coach). Voor: Lizzy van de Wetering, Nina Marsman, Philine Segers, Minnie Mac Loughlin en Aline Zandt. Niet op de foto: Serena Perniciaro, Rosalynn van der Steen en Kyara Brenninkmeijer. G1. Vlnr achter: Hans van der Straaten, Rocco Bakker, Bas van Manen, Olivier Slangen, Milo van Hulst, Kevin Westerkamp, Jesse Sluijter, Bradley Heijmel en Theo Wit. Voor: Paul Timmer, Björn Wit, Steven Steijaert, Jac Linnemann, Timo Lafleur en Hidde Zonneveld. MO11-1. Vlnr achter: Madelief Leujes, Roos Brouwer, Lara Windhausen, Mies Meininger en Ken de Witt Hamer (teammanager). Midden: Frances de Witt Hamer, Phebe Blumenthal, Maxine Carlier, Lisa Buningh, Jennifer Waaning. Voor: Jillian Caspers. Kabobank Ij ■MlMr

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 323