In vijftien jaar naar de top HFC 1 Complimenten zijn daarom op hun plaats voor de voorzitters in die periode, Hugo Bettink, Gert-Jan Pruijn en onze huidige voorzitter Dirk Jan Rutgers. In de tussenliggende jaren braken een aantal jeugdspelers door tot het Eerste: wie kent ze niet? Bart Nelis, Wouter Haarmans en Marc Baardman, om er maar even een paar te noemen. Nu zijn het Wessel Boer, Tim van Soest, Robin Eindhoven en Franklin Lewis die hun opwachting gemaakt hebben in het topteam. Ik telde in die vijftien jaar toch ruim zeventig jeugdspelers, die het vanuit onze opleiding tot het Eerste hebben gebracht. Dat deze periode een stroom van successen heeft laten zien, slechts onderbro ken door de degradatie naar de Derde klasse in 2007, weten velen zich nog wel te herinneren. Maar wat veel HFCers vergeten zijn - zeker de critici die tij dens de Algemene Ledenvergaderingen vonden dat er te weinig jeugdspelers doorbraken naar het Eerste - is dat een heel contingent jeugdspelers uit onze eigen opleiding zijn debuut heeft gemaakt en velen daarvan langdurig in het Eerste hebben gespeeld. Joost Lamp Na vijftien jaar laat je geheugen je nog wel eens in de steek, maar Wouter Rijpma en Frans Crul doken voor mij in de archieven, waarna ik tot een opmerkelijke conclusie kwam. In 2003/2004 voorafgegaan door Frank Korpershoek, volgden in het seizoen 2004/2005 onder de toenmalige trainer Radjin de Haan, spelers als Jan Willem Koelemij, Ruben Cusell, Michiel en Jochem Lindenhovius, Jurjen Sondorp, Mark Heeremans en Daniël Vijselaar. Nu, vijftien jaar later, kloppen spelers als Teun Versteeg, Noud Kaagman en Adil Kaychohi onder het regime van de huidige hoofdtrainer Gertjan Tamerus luidruchtig aan de poort. RenéAnneese Pieter Mulders Ted Verdonkschot Ben van Leeuwen Gertjan Tamerus Paulo Meijndershagen 43

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 45