‘tg Amsterdam w.nl w 3 Maar hoe zijn al deze jaren nu precies verlopen? Laatstgenoemde heeft ook een zoon die zomaar eens zijn debuut in het Eerste zou kunnen maken. Deze voorzitters hebben de bestuursleden technische zaken Rob Verstraten, Henk Driessen en thans Sander Vink de ruimte gelaten om goed met de Technische Commissie Jeugd samen te werken. Dat leidde tot het aantrekken van goede trainers en goede Hoofden Jeugdopleiding. Wat ook opvalt in al die jaren, is dat het Eerste meestal punten verloor van ploegen die laag op de ranglijst stonden. Dat kostte HFC soms een plek in de nacompetitie of leverde nodeloos puntverlies op in een kampioensjaar. De conclusie luidt: er bestaan geen gemakkelijke wedstrijden! Seizoen 2004/2005: het tweede seizoen van hoofdtrainer Radjin de Haan, geassisteerd door Pim van Dord, werd gekenmerkt door een groot aantal debuterende jeugdspelers. Met deze jonge selectie werd na een moeizame start toch een mooi seizoen gespeeld. Na de winterstop keerde, na een lang durige blessure, Pascal Kamp terug en met de teruggekeerde Remco van Bemmel werd een prima vierde plaats behaald in de Tweede klasse. Topscorer met 11 goals werd de helaas veel te vroeg overleden Cedric Melchiot. Vermeldenswaardig is dat Ruben Cusell zich vanuit de A-junioren opwerkte tot vaste keeper van het Eerste. Frank Korpershoek (speler van het jaar) maak te na dit seizoen de overstap naar Hoofdklasser DWV (toen hoogste amateur- niveau van Nederland) om een seizoen later over te stappen naar Telstar, waar hij nog steeds een vaste waarde is. Remco van Bemmel Pascal Kamp 44 Sander Vink, Gert-Jan Pruijn en Dirk Jan Rutgers en Wessel Boer, Michael Timisela, André Morgan, Kevin Sterling, Roy Castien en Oscar Wilffert. DEW

Jubileumboeken HFC | 2019 | | pagina 46