verend applaus was het programma zeer naar den zin. Prachtige boeketten waren gezonden door de Nederl. Vereen, van Fabrieksarbeiders, door de schil ders Stappers en Feenstra en door den electricien K. J. C. Post. Voor Zondag a.s. heeft de heer Ren sen weer voor een mooi programma ge zorgd, terwijl er tevens bal na zal zijn. De firma Looglandaal, Machine fabriek te Apeldoorn heeft in het per ceel van den heer K. de Boer, slager in de Corverslaan te Wijkeroog, een in stallatie aangebracht, tengevolge waar van de ijsleverancier overbodig is ge worden. In den kelder is een machine gezet, welke door electriciteit gedreven wordt en in d daar boven gelegen koelkast een temperatuur kan teweegbrengen van beneden het vriespunt. Volgens de ver wachting komt het. goedkooper dan het werken met ijsblokken en veroorzaakt het smeltwater geen last meer. De heer de Boer had met deze inrich ting kennis gemaakt op de jaarbeur; te Utrecht in 1923 en is de eerste in Noord-Holland die haar zal gebruiken Zaterdag a.s. zal 's middags te uur de eerste steenlegging plaats heb ben var. de nieuwe kerk der Gerefor meerde Gemeente aan den Koningsweg te Wijkeroog. Uit een in de Corverslaan aange plakte aankondiging blijkt, dat B. en W. voornemen? zijn aan den gemeente raad voor te stellen een gedeelte van de Corverslaan aan het verkeer te onttrek ken. De Ziekenhuiskwestie. Men verzoekt ons te verwijzen naar een advertentie in dit blad, waarin de adressen worden vermeld, waar lijsten ter teekening liggen voor het petition nement inzake de Ziekenhuiskwestie. Dit geldt alleen voor hen, die nog niet op de lijsten hebben geteekend, zooals zeevarenden enz. Melkoorlog. Hebben Haarlem en Helder hun melkoorlog, wij blijven niet achter. De melkslijters hadden juist den melkprijs van 16 tot 15 cent verlaagd, maar he den kwamen er boeren, die de melk voor 13 cent verkochten en die natuur lijk direct koopers vonden. En daarmede zal de melkoorlog wel begonnen zijn. KORT VERSLAG- van de vergadering der Gezondheidscommissie voor Velsen, gehouden 27 Maart 1924 ten Gemeentehuize De notulen der vorige vergadering werden onveranderd goedgekeurd. Daarna had de installatie plaats van het nieuw-benoemde lid Mevrouw J. C. Bakker—Bezemer te Santpoort. Het door den secretaris opgemaakte jaar verslag over 1923 werd overeenkomstig het concept vastgesteld. In behandeling kwam daarna de door burgemeester en wethouders met ver zoek om voorlichting aan de commis sie ter hand gestelde circulaire van Ge deputeerde Staten van Noordholland, gedateerd 13 Februari 1924, inzake het gebruik van slootwater. In deze circu laire geven G. S. den gemeentebesturen in overweging, in de politieverordening een verbodsbepaling tegen het gebruik van slootwater op te nemen. Aangezien de commissie van meening is, dat in onze gemeente nog een veelvuldig ge bruik van slootwater wordt gemaakt, in het bijzonder voor het wasschen van groenten enz., hetgeen uit een oogpunt van hygiëne zeer is af te keuren, zal de commissie burgemeester en wethou ders, met vermelding van de ervarin gen op dit gebied, adviseeren een derge lijke bepaling in de politieverordening te doen opnemen. Met betrekking tot de woningen in de Kalverstraat, bij welke (onbewoonbaar verklaarde) woningen geen privaten aanwezig zijn, besluit de commissie, de aandacht van Gedeputeerden op dezen wantoestand te vestigen. Het gemeente bestuur is n.l. niet bereid, het advies van de commissie op te volgen om voor rekening van de gemeente daar ter plaatse eenige privaten op te richten. De toestand aldaar strijdt met alle mo gelijke hygiënische en aesthetische be grippen. Aan de Z.Z. der visschershaven is een voormalig fabriekje tot woonhuis inge richt. Deze inrichting is uiterst primi tief en voldoet zelfs niet aan de meest bescheiden eischen. De bewoning van dit pand is bovendien lijnrecht in strijd met art. 5b der woningwet en art 76 2e. al. der Bouw- en Woningverordening. Bij het gemeentebestuur zal op ontrui ming dezer woningen worden aange drongen. Verder kwam in bespreking het door de Regeering aan de Tweede Kamer aangeboden ontwerp van wet, houdende voorzieningen tegen besmettelijke ziek ten. Op sommige punten wijkt dit ont werp belangrijk af van de wet van 1872. In het bijzonder geldt dit de artikelen betreffende de inënting tegen de pok ken. Zoo behoeft volgens art. 14 van het aangeboden wetsontwerp een verkla ring, dat van de inenting v. de gezond heid van den betrokken persoon gevaar te duchten is, slechts één handtee- üening van den geneesheer, terwijl de thans vigeerende wet twee handteeke- nmgen vereischt. Art. 15 komt denge nen tegemoet, die gewetensbezwaren tegen de inenting hebben. Op zekere voorwaarden kan in zulke gevallen vrijstelling van inenting worden ver leend. De commissie acht dit gevaarlijk voor de volksgezondheid, daar de vac cinatie een voorbehoedmiddel van niet te onderschatten waarde is, hetgeen de onderteekenaars van het ingediende wetsontwerp in de toelichting beamen. De vergadering besloot, per circulaire de verschillende gezondheidscommis sies in den lande op deze aangelegen heid te attendeer en en deze colleges tot een gemeenschappelijk verweer aan te sporen. Vervulling van terreinen, waarom trent wederom eenige klachten waren ingekomen, zal zooveel mogelijk wor den tegengegaan. Burgerlijke Stand Velsen. Bevallen: T. UlrichWeber, z.; H .RoodnatHart, z.; T. M. Mantje— Bakker z. Overleden: Antje Oenes Vlees houwer, 87 j., wed. v. H. P. Akkerman. Maria Catharina Spanjaard, 6 mnd, d. van G. Spanjaard en I. G. Smit. SANTPOORT. Jaarvergadering van de Vereeniging Volksonderwijs" op Maandag 31 Mrt. Door de secretaris en penningmees- teresse werden de jaarverslagen gele zen en goedgekeurd. Een controle-com missie werd benoemd en de aftredende bestuursleden A. Eikelenboom, F. Beun en C. Slinger met algemeene stemmen herkozen. In de vacature L. J. Nie- mantsverdriet, die wegens verandering van woonplaats als bestuurslid be dankte, werd gekozen Mej. A. Braken burg. Hierna kwam in behandeling het punt: Bespreking Zomerschoolfeest. De vergadering kon volkomen met het voorstel accoord gaan om dit jaar weder een feest voor de kinderen van de Openbare Lagere school te organi- seeren. Besloten werd, zoo mogelijk, in de maand Juli het feest te doen plaats vinden. Er is echter geld voor noodig en zal er dus met lijsten worden gecir culeerd. Algemeen was men van gevoe len dat de tijden nu juist niet rooskleu rig zijn, doch terwille van het kind is men spoediger geneigd iets af te staan. Er wordt dan ook verwacht dat de in woners van Santp., wanneer de lijsten ter inteekening worden aangeboden, blijk zullen geven van hunne offervaar digheid. Een feestcommissie is samen gesteld en bestaat uit het bestuur, het onderwijzend personeel en eenige ouders. Spoedig zal deze commissie een samenkomst hebben om de plannen nader uit te werken. De heer G. B. Wurth, candidaat tot dor-. H. Dienst alhier, ontving een be roep naar de Geref. Kerk te Tienhoven. Aan de Ambachtsschool te Haar lem verwierf A. A. C. Hanssen alhier het diploma voor timmeren. SPORT. VOETBAL. Zoo is dan toch het zeer onwaarschijn lijke gebeurd: Stormvogels heeft Zon dag reeds het kampioenschap barer af- deeling behaald. Heeft zij dit ten deele aan, zich zelf te damken, in dit opzicht zij ook grooten dank verschuldigd aan A. S. C., dat Sparta zoo kranig par tij bood. Het kampioenschap dus „binnen". Ons ontbreken momenteel de noodige stuk ken om zulks tot in de prille jeugd van koning Voetbal te onderzoeken, maar gelooven, dat we niet ver mis zijn. als we zeggen, dat wat Stormvogels heeft gepresteerd eenig isfïn de geschie denis van het Nederland6che Voetbal. Clubs met een historie, een roemrijk verleden, heeft Stormvogels dit seizoen <?>rre achter zich gelaten en alleen S^parta heeft haar het vuur na aan de Stchenen gelegd. Reeds -den eersten avond van haar ampioenschap mocht Stormvogels tal- ijke gelukwenschen ontvangen. Wij voegen daarbij gaarne de onze. In dit blad hebben wij meermalen getuigd van onze groote sympathie voor de flinke, stoere ploeg der blauw-witten. Onze bewondering voor de club van De No bel, of van „Witte Jan", of boe „Storm- ogels" ook genoemd moge worden, is Goor dit kranige stuk werk nog sterk toegenomen. Stormvogels, thans de kroon op het werk: HÈT KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Blauw-Wit—Stormvogels 1—2. Sint en Blinkhoff Sr. scoren. In een op een tamelijk hoog peil stiaande ontmoeting heeft Stormvogels zich de meerdere van Blauw-Wit ge toond. Voor de magere overwinning is echter gewerkt moeten worden, want BA au w-Wit heeft zich tot het uiterste iDigespannen. De Stormvogels-voorhoede, speciaal het binnentrio, heeft talrijke snelle aan vallen ondernomen. Visser en Blinkhoff Sr. werden geducht bewaakt, doch heb ben niettegenstaande dat meermalen verwarring gebracht in de vijandelijke verdediging. Bovendien vormde Blink hoff Sr., speciaal vóór de rust met Sprokkreeff een aardigen wing, wat nu juist niet altijd het geval is. Bepaald jammer vonden we het, dat Visser en Blinkhoff Sr. na een paar van die energieke doorbraken, die hen tot vlak voor Schindeler brachten, niet doel puntte. Verdiend hadden zij het zeker. Sint scoorde het eerste doelpunt met een flink schot, terwijl Blinkhoff Sr. na stevig werk van Visser het tweede doel punt maakte. Oldenburg heeft meerma len goede voorzetten gegeven, doch leek ons over het algemeen wat al te veel ontzag voor v. d. Kluft's corpus te heb ben. De verdediging heeft het o.i. juiste systeem toegepast. Het onmiddellijk gevolg hiervan was, dat Struys en Snoeks zich direct in hun element voel den. Met Bakker duurde dit tot na de rust. Toen beet ook hij vinnig van zich af. Het achtertrio heeft zich eveneens goed geweerd koppend en trappend en v. d. Wint niet te vergeten met de stevige ondergedeelten zijner voorste ledematen. Blauw-Wit heeft we zeiden het reeds de overwinning niet cadeau gedaan. Haar voorhoede ontbreekt ech ter een goeden, stevigen doorzetter, zoodat het succes tegen een verdedi ging, waarin mannetjesputters als v. d. Wint, Snoeks, Struys en Blinkhoff Jr. spelen, niet groot kan zijn. De halfbacklinie der Amsterdam mers was voor twee-derde deel maar zeer, zeer middelmatig. Alleen Garrit- sen mag genoemd worden. De verdedi ging steunde hoofdzakelijk op het ach tertrio, dat inderdaad goed werk ver richtte. Vuyck heeft den wedstrijd zeer neu traal geleid. In enkele zijner foutieve buitenspelbeslissingen deelden beide partijen. Zoo werd o.a. beweerd, dat de tweede goal in buitenspel-positie werd gescoord, wat wij echter niet hebben ge constateerd. Mag dit in Blauw-Wit's nadeel genoemd worden, Stormvogels ontging na de rust een zeer gerechtigde penalty. De wedstrijd. Het is bijna kwart over twee, als de volgende elftallen zich opstellen: Schindeler v. d. Kluft Lietzen de Boer Garritsen Mazurel Doorenbosch, Smit, Oldenburg, Ferwer da, Van Dort Oldenburg, Sint, Visser, Blinkhoff Sr., Sprokkreeff Bakker Snoeks Struys Koster Blinkhoff Jr. v. d. Wint Van der Kluft raadt verkeerd, dus Oldenburg trapt voor Blauw-Wit af. Stormvogels neemt echter al spoedig het offensief over en forceert reeds in de eerste vijf minuten een tweetal cor ners. Den eersten kopt Visser hard naast. Dit geeft den blauw-witten moed. Onstuimig valt het binnentrio aan. Blinkhoff Sr. plaatst den bal vrij naar Sprokkreeff, die op zijn beurt fraai voorzet, waarna Blinkhoff hard naasl trapt. Een volgenden aanval van hef binnentrrio bezorgt. Sint een schietkans, doch Schindeler stopt fraai. Oldenburg verplaatst dan het spel naar de Stormvogels-helft. Hij passeert handig Snoeks en Bakker en zet dan fraai voor 't doel. We denken reeds aan een goal, doch Smit en Ferwerda zijn te langzaam en Van Dort trapt naast. Kort hierna probeert „Oldenburgie" het al leen, hij schiet hard in, maar v. d. Wint redt. Dank zij het zwoegen van Struys en Snoeks komt Stormvogels dan weer wat in de meerderheid. Zoowel Olden burg Sr. als Sprokkreeff, die het goed met Blinkhoff kan vinden, geven een paar goede voorzetten, maar Lietzen en v. d. Kluft zijn zeer trap vast. Een schot van Oldenburg Sr. vangt Schin deler. Het spel gaat nu geruimen tijd gelijk op en neer. Bij Blauw-Wit doet de rechterwing het beste werk, Bakker is er nog niet in alsook Oldenburg. Een kogel van diens voet stompt v. d. Wint weg. Di rect doen Sint c.s. een uitval en moet Schindeler zwichten voor een mooi schot van Sint (0—1). Blauw-Wit komt nu krachtig opzet ten. Een corner kopt Visser weg. Na handig werk van Smit—Doorenbosch volgt een „fóóne" voorzet. Jelles hoofd zorgt- voor transport, Visser neemt den bal mee, zet op het juiste moment over heel goed gezien, Visser en Blink hoff Sr. schiet keihard in (0—2). Na een kalmen aanval van Van Dort, trekt Stormvogels ten aanval, waarbij het snelle loopen en harde werken van Visser en Blinkhoff opvalt. Sprokkreeff geeft een keurigen voorzet, die Schin deler wegstompt. Snoeks stormt toe, een doffe knal en de bal vliegt rakelings langs de paal. Een snelle aanval van INGEZONDEN MEDEDEELING. MIJNHARDT's Staal-Tabletten 90 Maag-Tabletten. .75 Zenuw-Tabletten 75« Laxeer-Tabletten .60* Hoofdpijn-Tabletten 60 Bij Apoth. en Drogisten. 291 Visser kan Lietzen slechts ten koste van een corner tot staan brengen. Even brengt Smit opluchting, doch Koster kopt fraai weg en dan gaat het weer op Schindeler af. Deze weert zich schitte rend. Een paar flinke schoten van Sint en Blinkhoff stopt hij naar behooren. alsmede een kogel van Visser. Vlak voor theetijd krijgt Blauw-Wit eon vrije trap. Oldenburg trapt naar Smit en deze schiet hard en zuiver in, maar v. d. Wint houdt zijn doel schoon. Het begin van de tweede helft is voor Blauw-Wit. Een voorzet van links schiet Smit hard in het net, echter na dat Vuyck voor buitenspel had gefloten. Nadat deze vrije trap is genomen bre ken Visser en Blinkhoff door en moet Schindeler al wederom de handen uit steken. Na handig werk van Sint komt Visser aardig in de nabijheid van Schindeler. Ze zitten hem echter zoo op zijn huid, dat hij aan geen schieten toe komt, Hoewel Blauw-Wit, gesteund door den wind, ook meermalen aanvalt, zijn haar aanvallen door het goede spei van de geheele verdediging ook Bakker verricht thans goed werk niet zeer gevaarlijk. Het Amsterdamsche doel daarentegen verkeert meermalen in ge vaar. Tot tweemaal toe kan Schindeler slechts door uitloopen redden, als Vis ser en Blinkhoff in hun eentje op hem afkomen. De derde maal 't is weer Blinkhoff, die op visite komt blijft hij staan. Jan talmt even met schieten, Schindeler loopt toe, en nu schiet de Stormvogels-crack tegen hem aan. Nadat Van de Wint een zeer hard schot van Ferwerda tot corner heeft verwerkt, doelpunt kort hierop dezelf de speler (12). Dit doelpunt geeft de Amsterdammers moed en de Stormv.- verdediging krijgt het zwaar te verant woorden. Snoeks c.s. weren zich echter duchtig. Zelfs „Saalk" komt helpen en hij redt eens op een zeer hachelijk oogenblik. Koster en Blinkhoff Jr. kop pen en trappen in allerlei standen en Struys is overal, waar gevaar is. De voorhoede brengt af en toe even op luchting. Bij één dier uitvallen wordt Visser, juist als hij zal inschieten in den rug geduwd, welk strafbaar feit Vuyck niet bestraft. Tot een paar minu ten voor tijd houdt BI.-Wit dit offen sief vol, doch dan gaat „Sprok" er van door. Met een mooi boogje komt de bal voor 't doel, „Sint zet zich in postuur, een ontzettend hard schot volgt," juist over de lat. Een halve minuut voor het einde breekt Sint door de verdediging. Op het allerlaatste moment komt v. d Kluft hem in den weg en de kans i? verkeken. Direct na de uittrap fluit Vuyck eindigen. De Amsterdamsche Sportredacteur van de N. Rotterdamsche Courant schreef over den wedstrijd Blauw-WT. Stormvogels het volgende: De Stormvogels hebben gisteren in 't Stadion met 2—1 van Blauw-Wit ge wonnen, waardoor zij definitief het af- deelingskampioenschap hebben be haald. Wanneer men de verrichtingen van deze stoere IJmuider club in de laatste jaren nagaat, haar promotie uit de tweede klasse en van den overgang naar de hoofdafdeeling en vervolgen? het krachtig optreden in de Westelijke le klasse beschouwt, dan zal men moe- en toegeven, dat de IJmuidenaren het kampioenschap verdiend hebben. Zoo veel energie, zooveel toewijding ver dient beloont te worden. Toch moeten we als onze meening te kennen geven, dat dit succes bovenal als een hernieuwd bewijs van de dalende spelkwaliteit in de Westelijke le klasse te beschouwen is. Het was het tweede bezoek van de IJmuidenaren aan de hoofdstad in dit seizoen. Het eerste gold den oefenwedstrijd van het Neder- landsch elftal tegen de Zwitsers (de Stormvogels verloren toen met 14) en nu hebben we de nieuwbakken kam. pioenen tegen een der doorsneê 1ste klassers in actie gezien. We hebben daarbij beide malen volkomen dezelfde gewaarwording gehad: deze forsche, zwoegende ploeg, die een behoorlijk ge heel vormt, dwingt bewondering af om haar kracht en energie. En dan heeft het binnentrio van den aanval de nut tige eigenschap van schotvaardig te zijn. Doch verder reikt onze appreciatie niet. Bekoring gaat er van dit stugge, veelal langzame spel bitter weinig uit; men mist bijna elke soepelheid. Het is het spel dat we kennen sinds de opkomst van de volksclubs; het spel, dat ook Blauw-Wit en Go-Ahead succes bracht in de eerste jaren. Maar 't is voetbal, dat geen moment de vergelij king kan doorstaan met de kampioens- ploegen van Ajax, H. V. V. enz. en we krijgen de volgende week. een fraaie gelegenheid om te vergelijke dat technisch tenminste door den anderen kampioen, Feijenoord, ongetwijfeld ook overtroffen wordt. Individueel is er geen enkele zwakke steê in de ploeg, maar uitblinkers van beteekenis zijn er evenmin. Er is in een der bladen geadviseerd het geheele bin nentrio van den IJmuider aanval in 't Nederlandsch elftal te kiezen. Het zou een wanhopige mislukking worden! Het spel van Visser toch nog de beste van het trio was onbesuisd en grof. Als zulk voethal ons succes moet brengen, is het met onze kansen op een eervol resultaat in de eerstvolgende landen- wedstrijden slecht gesteld. De wedstrijd van gister heeft ook weer geleerd, welk een geducht voor deel het is, als een elftal speelt met een kampioenschap in zicht of zooals Blauw-Wit wanneer er vrijwel niets meer van afhangt. Toch hebben de Am sterdammers flinke partij gegeven doch het maakt wel veel uit wat de inzet van 't spel is. Tegen de physiek veel sterker IJmui denaren kon het trio van Blauw-Wit het gister niet bolwerken. Dat besliste den wedstrijd. Wel hebben de IJmuide naren tenslotte met man en macht ver dedigen moeten om den gelijkmaker te voorkomen, doch hun doelman kwam daar nauwelijks aan te pas en dit te zwakke aanvalsspel was oorzaak, dat de Stormvogels de overwinning ver- dienden. Het Stadion bood overigens een gezel- ligen aanblik. Er waren ca. 17.000 kij kers, het record bij een competitie-wed strijd in dit seizoen! De leiding van scheidsrechter Kuyk viel zeer te roemen. Het was een span nende forsche wedstrijd en vooral tegen 't einde bleek een krachtige leiding noodzakelijk te zijn. Z aterdagmiddag- Competitie. A.s. Zaterdag speelt V. I. O. S. hare laatste wedstrijd aan de Zandvoortsche laan te Heemstede tegen Kennemer- land II. Dit kan tevens de beslissende wedstrijd in die af deeling zijn. Indien er gewonnen of slechts gelijk gespeeld wordt is er een kampioen meer in IJmuiden. Dus V. I. O. S. a.s, Zaterdag het beste beentje voor gezet en de heide punten mee naar IJmuiden genomen. Ahtletiek. De Noord-Hollandsche Athletiekbond heeft aan IJmuiden de eer toegekend van een veldloop voor dames en heeren welke Zondag 30 Maart j.l. onder gun stige weersgesteldheid heeft plaats ge had. De veldloop was verdeeld in 4 klassementen n.l. 1500 Meter voor da mes; 3500 Meter voor heeren-nieuwelin- gen en 6000 en 10.500 Meter voor heeren senioren. Van een 20-tal vereenigingen waren inschrijvingen tot deelname in gekomen. In tegenstelling met een vorigen veldloop, die in de Breesaap plaats vond, was nu het terrein gekozen in het centrum van de plaats n.l. nabij en "ond de visschershaven. Daaraan was ceker ook de groote belangstelling te danken. De wedstrijd had een-normaal ®n prettig verloop zonder eenig inci dent. De uitslagen waren als volgt: 1500 Meter dames: le prijs Mej. G. R. Hamaker van H. A. V. te 's Gravenha- Te in 6 minuten 39 sec.; 2e prijs Mej. M. van Boven van Atlanta te Brussel in 6 min. 413/s sec. en 3e prijs Mej. T. Tas van V. V. A. C. te Amsterdam in 7 min. 154/5 seconde. 3500 Meter Heeren-nieuwelingen: le or ijs de heer A. Klaassen van Excelsior fe Haarlem in 12 minuten 57 sec.; 2e pr. j T. de Boer van de Turnvereeniging TJmuiden in 13 min. ll3/s sec.; 3e prijs T. Roelfs van A. V. A. C. te Amsterdam in 13 min. 17 sec.. 6000 Meter Heeren: le prijs M. Ooster- meyer van A. V. A. C. te Amsterdam in 21 min. 124/5 sec; 2e pr. H. v. d. Ploeg van A. A. C. te Amsterdam in 22 min. 32 4/5 sec.; 3e prijs K. Seeber van A. V. A. C. te Amsterdam in 23 min. 51 sec.; 10.500 Meter Heeren: le prijs A. West hoek van Pro Patria te Zoetermeer in 37 min. 153/5 sec.; 2e prijs Giacomini van H. A. V .te 's Gravenhage in 37 min. 154/5 sec.; 3e prijs A. Jonker van IJmui den in 37 min. 26 sec. De leiding van dezen veldloop be rustte bij de Turnvereeniging IJmui den, die met groote voldoening op haar goedgeslaagden arbeid mag terugzien. VISSCHERIJ. Het Nationaal Comité voor Visch- propaganda deelt ons het navolgende mede: De belangstelling voor de visscherij, naast den landbouw, ons aloud vader- landsch bedrijf en de grondslag van on- beteekenis als zeevarende mogend heid wordt den laatsten tijd wel iets le vendiger. Wel zijn er nog al te veel men schel., voor wie de bekendheid met dit terrein zich beperkt tot het vermogen om bot van haring te onderscheiden en overigens tot de incasseering van hun fractie nationalen roem op grond van het feit, dat de vernuftige Willem Beu- kelsz. „ook een Hollander" was; wel zal nog menigeen zonder blikken of blozen

IJmuider Courant | 1924 | | pagina 2