PREDIKBEURTEN VOOR ZONDAG A.S, IJMUIDEN. NED. HEHV. KERK. 10 uur: Ds. Erdman. 5 uurDs. Erdman. Zaterdagavond 8 uurBidstond. Doijngn, Gem. AfaL Piot. Bead. 10.30 uurde heer C. Drop, van Amsterdam. CHR. GBREF. KERK. Ds. Croes. Dezeltde. Afscheidspredikatie. OEREF. KERK. Ds. Jansen. Dezelfde. EVANGELISATIE HOOGEBERG Zondagavond 7.30Samenkomst. SprekerDe heer Van [gehandeld met een moeder, wier zoon op zulk een droevige manier in het volle van zijn werk het leven liet. Hij was toch voor het grootste gedeelte haar kostwinner. Dankend voor de plaatsing, namens de ljmuider Federatie, O. Blaas, Secretaris. IJmuideri, 4 Juli 1924. Oeachfe Redactie, Het ingezonden stukje over de ijsfabri- cage in IJmuiden in Uw blad van 1.1. Woens dag opent ons de gelegenheid* om ook onze zienswijze in deze kwestie publiek te maken. U zult begrijpen dat het ons onmogelijk is in enkele dagen een goed gedocumenteerd betoog te formuleeren, waarom wij U zouden den Berg, van I willen verzoeken binnen niet al te langen Haarlem. I tijd jn een eenfgszins uitgebreid artikel ons Dinsdag 8 uur: Openluchtsamenkomst op|een zakelijk overzicht te willen laten geven 10 uur 5 uur 10 uur 5 uur het Willemsplein. IJmuiden. Woensdagavond 7.30Meisjeskrans Donderdag 8 uur: Bijbelbespreking. LEGER DES HEILS. Bidstond. jin Uw blad betreffende deze, voor onze [plaats zoo belangrijke industrie. Veel wan- [begrip en veel misverstand zal dan worden [opgeheven. Wij zullen dan ook geven cijfers waarop men blijkbaar belust is en ware het niet dat de industrie ongaarne met zijn Heihgingsmeeting. I ellen(je te koop loopt, dan waren deze Openluchtmeeting cijfers reeds lang verschenen. Men zij ervan Verlosstngsmeeting.l ^kerd dat wij den ons hier toegeworpen 8 uur n.m. Soldatenmeeting.l handschoen met graagte opnemen. Wij 8 Openluchtmeeting. wj||en van deze gelegenheid gebruik maken [om, zij het dan ook heel weinig, toch nog [enkele cijfers te noemen. Van de vijf fabrie- |ken welke thans samenwerking hebben gezocht, heeft één tot op den dag van [heden en dit is n.l. de N. V. Ijsfabriek |voor de Vischhandelvereeniging, eenig [dividend kunnen betalen n.l. enkele jaren 7% en de laatste 5 jaren 5°/, uit een gemaakte dividend-reserve. Kans op eenig [dividend in de naaste toekomst is er bij geen van de thans samenwerkende fabrieken [te verwachten. Het feit dat zelfs in den Ds. C.J. van Paassen van Haarlem, I g0U(jen oorlogstijd hier te IJmuiden slechts Doopsbed., Voorbereiding, [door één fabriek dividend is uitgekeerd WIJKEROUG. kunnen worden en door de andere fabrieken zelfs toen nog niet, zegt o.i. genoeg en 10 uur: Godsdienstoefening. |van ijs van plan zouden zijn Ie doen in SANTPOORT. |de toekomst als nu eens mocht blijken na NED. HERV. KERK. deskundig onderzoek dat de resultaten meer Dr. O. A. van den Bergh van [dan bedroevend waren en of zij naast de Eysinga.J bereidwilligheid om onze boeken te bekijken Zondag 7 uur v.m. 10 3.30 n.m. 8 - - Dinsdag Woensdag Donderdag 8 Heiligingsmeeting. VELSEROORD, NED. HERT. KERK, 10 uur: Da. Kroese. Doopsbed., Voorbereiding. GEREF. KERK. 10 uur: Ds. Wissink. 5 uurDezelfde. VELSEN. NED. HERV. KERK. 10 uur: 5 uur: Hetzelfde. 10 uur: EVANGELISATIE. 10 uur: Ds. Postma te Haarlem LOKAAL BETHEL. 9.45 uurDs. J. Bootsma van Loosduinen, Voorbereiding. 5.30 uur: Dezelfde. wat de ontwerpers zich daarvan hadden voorgesteld. Het 'ag n.l. in de bedoeling, dat in de openafdeeüng ook zouden wor-l den opgenomen zij, die in bewaring werden gesteld en zij, die reeds van een rechterlijke machtiging voorzien waren. Moeilijkheden met de betaling, in ver-I band met de Armenwet, hebben echter o.a. gemaakt, dat dit voorloopig althans in| zouden willen plaatsen de bereidwilligheid om bij negatieve resultaten van dit onder zoek hun medewerking te willen toezeggen tot verbetering van deze resultaten. Van de 5 samenwerkende fabrieken staan er 2 stil en werken er 3 nog niet op halve kracht, terwijl toch in de laatste jaren telkens bewezen werd dat er periodes voorkwamen dat al deze fabrieken, zij het dan voor korten tijd slechts, noodig waren om in de behoefte van het Visscherijbedrijf te voorzien. Zeer geachte Redactie, wij hopen niet dat dit korte antwoord onzerzijde reeds eenig debat zal uitlokken. Het is ons be kend welke tegenwerpingen men zou kunnen maken als „de fabrieken zijn te groot" enz. maar laat men dit nog niet beschouwen als ons antwoord. Het is slechts bedoeid Santpoort, onmogelijk is. u Aan den wensch, dat de open afdeelingla's een aankondiging dater een uitgebreid observatie-station zal zijn en niemand in een gesticht zal worden opgenomen zon der dat ook daar de noodzakelijkheid van dit wettelijk ingrijpen zal zijn gebleken, wordt nog te weinig voldaan. Te vaak- - wordt, naar de meenirig der schrijvers, nog I geruststelling diene dat wij heel goed be antwoord zal komen. Wij zijn echter steeds gaarne bereid om met onze afnemers in dividueel of en bloc te spreken. Alle cijfers alle gegevens liggen steeds op onze verschillende kantoren ter inzage en ter seffen dat de producenten er zijn voor de afnemers en niel omgekeerd. Hoogachtend, K. H. TUSENIUS, Directeur N.V. Vereenigde Ijsfabrieken. SPORT. een verklaring van krankzinnigheid afgege ven ten opzichte van personen, die wel geestesziek zijn, maar wier psychose op-| neming in een gesloten inrichting niet nood zakelijk maakt. Door hierin verandering tel brengen, zouden de onbillijkheden bij de toepassing van de krankzinnigen-wet, naar het oordeel der schrijvers grootendee!s| voorkomen kunnen worden. De schrijvers hopen dat ook in dit op-: zicht verbetering zal komen. INGEZONDEN. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Oeachte Redactie Het is nu eenmaal de goede gewoonte om alles wat in het visscherijbedrijf voor publicie- teit in aanmerking komt, te melden, zoo ook de ongelukken aan boord van de E.T. en de Pelikaan, waarbij eenige opvarenden het leven üeten en het lijkt mij niet van belang ontbloot om het publiek in kennis te stellen met de hoegrootheid van het pensioen dat aan de moeder van een der verongelukten is toegedacht door Zeerisico. Ongeval V.O.IJ. No. 2094. Aldus registreert de Vereeniging Zeerisico I netjes en ordelijk het ongeluk op de E.T L van de Mij. Noorderlicht, wat aan twee|°P "e* R. C. IJ.-terrein tegen een combinatie onzer het leven kostte. In een juist zool Ajax genaamd. VOETBAL. V U C—S torrnvogels. Voor belangstellenden deelen wij mede dat deze wedstrijd Zondag a.s. om 2.15 aanvangt. Stormvogels verschijnt zeer waar schijnlijk alleen met invallers voor Sprok- kreeff en Sint, voor' wie dan Van Strien en Broek invallen. De „Stormvogel s"~j aarven g a d e r i n g. Stormvogels houdt Dinsdag a.s. in Cycloop" haar jaarlijksche Algemeene Vergadering. De heeren de Nobel, Stafleu en Martens treden periodiek als bestuurslid af, doch stellen zich hierkiesbaar. Voorts zal o.a. de contributie-regeling herzien worden. J. 1. Zaterdagmiddag speelde IJ. V. V. „V. I. O. S." een plaatselijke friendly game ordelijk geregistreerde beslissing lezen we na een passend aantal „gezien's"en wegens'" Kent, mede in opdracht van den minister! V.I.O.S. Omstreeks 5 uur floot de scheidsrechter over-1 de volgende ploegen, binnen het „niet" omlijnd veld. Jan Kok. voornoemd, aan de Wed. A. Plugboer— Taanrnan met ingang van 4 April 1924 een uitkeering toe van Vijf en Twintig CentJC. v. d. Pijl per werkdag, komende deze uitkeering voor de helft van het Rijk, voor de helft van Zeerisico. Twaalf en een halven cent voor ieder per werkdag. Op zon- en feestdagen is die weelde niet noodig. Wij kunnen niet anders als een woord van verontwaardiging hieraan toevoegen, n.m. dat wij het een schande vinden voor de heele gemeenschap, dat er zoo wordt H. Visser B. Mulder J. v. d. Steen B. v. Leeuwen H. Kramer A. Rijke B. Boogaard N.N. W. v. Steen. J. d. Korte O. v. d. Plas C. v. d. Zee. A. 't Hart Wijker Wijker G. v. Dongen A. Lindhout B. Kuijk J. Dekker AJAX. L. v. Strien. Direct na aftrap ontwikkelden de in 't wit spelende Ajaxiden een vlug en prachtig combinatiespel, zoodat ook de tegenpartij dientengevolge, alle zeilen moest bijspannen om ergere en nadeelige gevolgen te voor komen. Het spel was Hh 15 min. aan den gang toen O. v. d. Plas, na goed center spel der Ajax voorhoede, Kok's heiligdom met een forminabel hard schot doorboorde en alzoo zijn club de leiding gaf. Stevig door dit succes gerugsteund trekken de z.g. „Witte duivels" weer ten aanval. Goed spel der vios achterhoede, bezweer- de voorloopig alle aanval, totdat Oerard v. Dongen uit een doelworsteling, ten 2e male, den bal langs den goedwerkenden keeper Kok jaagde. Met dezen stand floot de arbiter half time. Na rust: Weer een sterk, vlug spelend Ajax elftal en een verdedigend Vios-elftal, Sporadisch ondernam de Vios-voorhoede een aanval. Uit een dezer aanvallen wist v. d. Boogaard den achterstand te verkleinen. Deze vreugde was echter van zeer korten duur, daar v. Dongen den stand tot 3—1 wist op te voeren. Met deze sprekende cijfers kwam dan ook het einde. Melden wij nog dat B. Kuijk weer eens in groot- schen stijl speelde, die ons onwillekeurig tot zijn Stormvogelslijd terug voerde. O. v. d. Plas en O. v. Dongen uit Ajax en B. v. d. Boogaard en B. Mulder waren de beste spelers van hun elftal. De scheidsrechter leidde correct. Weinig publiek. VISSCHERIJ. J. H. Speenhoff dichtte in de Kenn. Editie onder den titel „IJmuiden" het volgende versje: Variant Volksrefreintje Kom laat de klok maar luiden, Kom Iaat de klok maar slaan De afslag van IJmuiden, Zal altijd voort-bestaan Vijf en twintig lange jaren, Heeft de Rijksafslag bestaan Vijf en twintig drukke jaren, Is de afslagklok gegaan. Heel wat harde kabeljauwen, Heel wat rog en tong en bot; Wachtte daar, als heerlijk voedsel, Het bekende visschenlot. Haring, schol en pieterlieden, Schelvisch, haai en vriend makrèel Speelden daar hun laatste rollen, Op het glibberig tooneel. Vijf en twintig jarenvischmarkt, Voor het welzijn van ons land, Voor het welzijn onzer magen, Eischt een dichtje in de krant. Tteilers, loggers, komt maar binnen, Van de hooge, verre zee Brengt ook voor de dunste beurzen, Ons voornaamste voedsel mee - De Raad voor de Scheepvaart deed uitspraak betreffende de klacht van D. Groen tegen den .schipper van het stoomvisschersvaartuig „Holland III" IJM 179. De Raad is van oordeel, dat in de ge geven omstandigheden het demontee- ren van de mijn gerechtvaardigd was en het toelaten ervan derhalve geen misdraging van den schipper jegens de schepelingen oplevert. Wanneer men niet of weinig met het type van de opgevischte mijn bekend moet het demonteeren zeer zeker worden nagelaten; het is echter even min gewenscht alsdan de mijn we der overboord te werpen, omdat door botsing van de mijn met het scheeps boord allicht eene ontploffing kan plaats hebben, terwijl het bovendien in het algemeen belang is, dat de zee van mijnen gezuiverd wordt. Het beste doet men de mijn stevig aan dek vast te sjorren, maatregelen te nemen, opdat niet tegen de mijn kan worden gestoo- ten, en ze bij het binnenloopen van een haven aan het deskundig marine-per soneel af te geven. Daarop deed de Raad uitspraak in zake het losspringen van een slikdek- sel aan boord van het stoomvisschers vaartuig „E. T." IJM 19. De Raad is van oordeel, dat dit be treurenswaardig ongeval is te wijten aan onvoldoende dikte van het mate riaal. Het moge al waar zijn, dat het ongeval door het te sterk aanzetten der moeren is verhaast, echter dat dit zoo heeft kunnen zijn is alleen het gevolg van de onvoldoende sterkte van het materiaal. SCHEEPVAART. Donderdagmorgen arriveerden alhier de mijnenvegers „Hydra" en „Van Meer land", welke beide aan de vlootmanoeuvres op de Noordzee hebben deelgenomen. Eerst genoemde schip wekt herinneringen op uit de dagen der mobilisatie. Zoóals men weet schrijft Hl. Dbl., is deze mijnenveger eeni ge jaren geleden op de reede van Vlissin- gen tengevolge van een mijnontploffing gezonken en heeft hij een drietal maanden onder water gelegen. IJmuiden. Aangekomen 2 Juli: Rica, st., Bona, ijzererts, Iloogovenbedrijf. Vertrokken 3 Juli: Lieutenant Ro bert Couturier, stoomvrachtlogger, naar Fecamp, met haring. Velsem Aangekomen 2 Juli: Sagita- rius, st., Lowestoft, ledig. Vertrokken 3 Juli: Sagitarius, st., Lowestoft, met aardbeien. PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. Het jubileum by het Staatsvls&chershavenbedrjjf. Aangaande bovengenoemd jubileum, van hetwelk wij in ons nummer van Woens dag j.l. een uitvoerig verslag opnamen, deelen wij nog mede, dat de heer D. F. O. Schilling hartelijke woorden tot de jubilaris sen sprak namens den Centr. Bond van Haven- en Transportarbeiders, namens de arbeiders, die in de vischhallen werken. Wij ondervonden, zei spr., steeds uwe mede. werking, ais wij daarom vroegen, tot hulp waart u altijd bereid en ge gaaft die op een wijze, dat noch reeders, noch visch- handelaren daar aanmerking op konden maken. In 't bijzonder dankte spr. den heer Heykoop, dien de arbeiders ook als hun chef beschouwen. Spr. uitte zijn bewon dering voor de wijze, waarop de heer Heykoop zijn moeilijke taak vervult. Met een ander hadden wellicht vele dingen tot verwikkelingen moeten leiden. En was er eens een klein conflict, wij zijn overtuigd, dat de halchef altijd strikt eerlijk heeft gehandeld. Spr. hoopte dat de heeren nog lang hun taak zouden mogen vervullen. De heer C. v. d. Steen sprak namens den Chr. Fabrieks-, Haven en Transport arbeiders Bond. Spr. sloot zich aan bij de woorden van den heer Schilling en zeide, dat hem zoo goed deed, wat de heer Schnei- ders van de havenarbeiders had gezegd Spr. hoopte, dat het bedrijf een betere pe riode tegemoet zou gaan. Van de vele personen en organisaties, die de jubilarissen kwamen gelukwenschen noemen wij ook nog den heer K. Wijn schenk, die dit deed namens de Coöpera tieve Vereeniging van Amsterdamsche Vischhandelaren, welke een deputatie had gezonden. Voorts de heer W. Polderman, namens de Ind. Mij. Hera, de heer L. Poortenaar, namens de IJmuiden Stores, de heer W, Mets, namens het Bureau Wijsmuller, enz., te veel om allen te noemen. Bij deze vele gelukwenschen voegen wij gaarne de onze en deze grootsche huldiging zal voorzeker voor de jubilarissen een der aangenaamste herinneringen aan hun werkzaam leven zijn. De stoomtrawler Stormvogel IJ.M. 90 van de Stoomvisscherij Mij. Emergo is deze week alhier binnengesleept door den stoomdrifter Ita IJ.M. 22 van de Noordzee Exploit. Mij. Aan boord van de Stormvogel heeft een gelijksoortig ongeval plaats gehad als onlangs op de Pelikaan. De -leiding van de ketel naar het peilglas is op zee gesprongen. Gelukkig gebeurde dit aan de bovenzijde, zoodat de wegvlie gende stoom naar boven ontsnapte. Ware de leiding op zij gebarsten, dan hadden waarschijnlijk ongelukken plaats gehad met de zich in de machi nekamer bevindende personen. De Ita heeft het schip daarop binnengebracht. Door de Scheepvaart-inspectie wordt een onderzoek naar dit ongeval inge steld. Als opvolger van den heer D. F. G. Schilling als bezoldigd secretaris van de afdeeling IJmuiden van den Centralen Bond van Transportarbei ders datum 1 Augustus a.s. is naar Hl. Dbl. meldt, door het Hoofdbestuur aangewezen de heer R. Laan uit Slie drecht. De heer Laan heeft voorheen ver scheidene jaren in het bestuur der afd. IJmuiden een werkzaam aandeel ge had en werd in 1919 aangesteld als be zoldigde van afdeeling Sliedrecht, al waar hij thans in de kringen der S. D. P. en in de vakbeweging een goede plaats inneemt. Op de kort geleden plaats gehad heb bende congres werd de heer Laan als Hoofdbestuurder gekozen. De heer Laan is ook nog korten tijd lid van den gemeenteraad geweest. Ernstig Motorongeluk. Gisterenavond had alhier een droe vig ongeluk plaats. De heer Vodegel eed op een motorfiets van den heer Maussen door de Prins Hendrikstraat naar het Sluisplein. Door onbekende oorzaak, vermoedelijk door een te kor te draai reed hij met een nogal flinke gang tegen een muur. Zeer ernstig ge wond werd hij opgenomen en bij den heer Schatborn ingebracht, alwaar Dr. Rutten spoedig aanwezig was en hem het eerste verband oplegde. Met de zie kenauto van den heer Emmelot is de ongelukkige naar zijn woning ver voerd, daar overbrenging naar een der ziekenhuizen in Haarlem niet raadzaam werd geacht. Naar wij vernemen heeft de heer Vo degel heden een rustig© nacht gehad. VELSEROORD. Ter gelegenheid van de op het concours te Wormerveer behaalde overwinning heeft de Harmonie Kunst na Arbeid alhier gisteravond een om megang door de straten gemaakt, die natuurlijk de noodige belangstelling trok. VELSEN. Met de voorbereidende werk zaamheden, noodig voor de rioleering van den Groote Hout- of Koningsweg en den Schulpweg, wordt thans spoed betracht. Men is druk bezig met het aanvoe ren der rioolbuizen welke worden gele verd door de fabriek van gewapend be ton te Enkhuizen. Als nu het weer maar wat mee werkt, is de kans groot dat nu de mi sère spoedig tot het verleden behoort. In den nacht van Woensdag op Donderdag heeft een koe, behoorende aan v. S. te Velsen^ een bezoek ge bracht aan den tuin van v. Z. aan den Wijkerstraatweg. Op haar wandeling door den tuin heeft zij heel wat bloem bollen vertrapt, v. Z. heeft van dit nachtelijk uitstapje, de politie in ken nis gesteld. Door de federatie Velsen der S. D. A. P. zullen in de maand Juli, twee openluchtmeetings worden gehouden, één te Wijkeroog, op het land van den heer J. van Gameren, bij de pont en één te Velseroor-d. De datum voor Wijkeroog is 20 Juli, hiervoor zijn als sprekers ditgoiioo- digt de heeren W. v. d. Vall te Heiloo, lid der Provinciale Staten en J. W. de Vries te Amsterdam, hoofdbestuurslid van de Ned. Ver. van Fabrieksarbei ders. Voor de meeting te Velseroord de heeren C. Thomassen te Bussum en W. Drop, te Amsterdam. Hl. Dbl. In de Woensdag te Utrecht ge houden vergadering der Vereeniging van machinepersoneel hij den Rijks waterstaat „Eendracht maakt Macht" werd tot voorzitter gekozen de heer H. Groeneveld alhier. De kinderen der hoogste klassen van de Chr. School op Wijkeroog heb ben gisteren een uitstapje gemaakt naar het eiland Marken. Een aantal leden van het Chr. Fanfarecorps Ju liana heeft veel tot de vroolijkheid bij gedragen. Burgerlijke Stand Velsenw On de r t r o uwd: P. Jongejans en A. H. Ymker; P. Brakenhoff en J. Neet;) M. de Jonge en A. Nicolai. - Gehuwd: V. Goris en- M. W. Jonger-'» ling; H. E. Rademakers en L. de Graaf; C. L. W. v. d. Duin en G. D. Swier; G. i Oudhakker en G. Post. Bevallen: J. HonoréAlderlief- ste, d.; J. MolenaarVeenings, d.; J. M. C. MorsMolenaar, z.; G. B. J. v. DijkVenhuis, z.; A. M. Dam—Bart, d. Overleden: Anna Gertrudis Blom, 5 mnd., d. v. G. H. Blom en R. L. d. Wensch. 1NOEKOMEN PERSONEN. Aantal m. r. A. Schuyt, O Hagelingerweg 47 3 2 P. Taffijn, L Melklaan 94 4 5 D. Pronker, H Driehulzerkerkw. 29 2 1 1. Grapendaal F Watervltet 4 2 1 M. van Delden G Rijksstraatweg 143 3 3 J. Mijzen D Trompstraat 129 2 3 Nationale schietwedstrijden „Nimrod" te Alkmaar. De stand van de schietwedstrijden is voor zoover bekend als volgt: Afd. A. Marga-geweer, korps, ver- eenigingen. Ie vijftallen. 1. Nederland en Oranje, Alphen aan den Rijn, 278; 2. IJmuiden, 270; 3. Generaal Joubert, Overveen, 226; 4. D. E. S., Alkmaar, 263; 5. Vel sen, 262; 6. Lisse, 260; 7. Vereenigde Schutters, Alkmaar, 252; 8. Bloemen- daal Commando, 246; 9. Uitgeest, 240. 2e vijftallen. 1. IJmuiden, 264; 2. Lis- se, 259; 3. Generaal van Merlen, Haar lem, 253; 4. Bloemendaal Commando, 2; 5. Uitgeest, 239. Korps Burgerwachten. Ie vijftallen. 1. Alphen aan den Rijn, 273; 2. Velsen, 258. Korps Landstorm. Ie vijftallen. 1. D. E. S., Alkmaar, 263; Castricum, 256; 3. Broek op Langen- dijk, 253. Personeel Marga: 1. W. F. Fransoo, Amsterdam, 59, 54; 2. N. de Groot, Lim- men, 59, 52; 3. M. Vink, Haarlem, 58, 55; 4. A. J. Hekker, Overveen, 58, 49; 5. A. C. Mijs, Alphen aan den Rijn, 57, 55; 6. J. D. Heykoop, IJmuiden, 57, 54; 7. C. J. Milo, Alphen aan den Rijn, 56, 55; 8. J. Eldermans, Haarlem, 56, 54; 9. H. A. Maas, Alkmaar, 56, 51; 10. G. Bergers- hoek, Alphen aan den Rijn, 56, 51; 11. Ruigewaard, Egmond aan Zee, 56; 12. H. Rekenberg, Alkmaar, 58, 55; 13. J.' van Honschoten, Zandvoort, 55, 56; 14. L. C. Jongenburger, Alphen aan d. Rijn, 55, 56; 15. J. van Tongeren, Vogelen zang, 55, 56; 16. A. J. Meesters, IJmui den, 55. Vrije baan buks: 1. J. Rijkers, Haar lem, 6X60, 9X59; 2. D. C. Houtgraaf, Bloemendaal, 3X60, 5X59; 3. W. F. Fransoo, Amsterdam, 1X60, 8X59; J. Hekker, Bloemendaal, 1X6' 5X59; 5. H. Spaander, Hoorn, 1X6' 2X59; 6. A. F. Bos, Overveen, 1X6' 2X59; 7. E. v. Houtschoten, Zandvoori 58; 8. J. de Korte, IJmuiden, 60, 54, 53; 9. C. W. Meerdag, Overveen, 60; 10, H. v. d. Laan, Bloemendaal, 4X59; 11. Landendonck, id., 3X59, 2X58; 12a M. J. Vink, Haarlem, 59, 2X57; 13. C. Wesseling, Lisse, 59, 2X58; 14. J. Lin deman, Haarlem, 59, 57; 15. C. v. d. Burg, 59, 3X55; 16. A. Tol, IJmuiden, 59, 55. Kenn, Ed,

IJmuider Courant | 1924 | | pagina 6