TROUW NOOIT inschrijving leerlinge! JOH. W H. BRAAM, i Centraal 7e Leorji Veiseroord Békeudaiaking, Meisje Werkmeisje Dagmeisje, Net Meisje net Meisje Een Werkster nette Werkster Zaterdag werden door de politie op Wijkeroog 9 motorrijders bekeurd wegens te snel rijden. Arbeidsbemiddeling Velsen. Als werkloos ingeschreven 8 Augus tus 1925: 2 schilders, 1 timmerman, 1 manden maker, 2 letterzetters, 1 matrassenma ker, 1 bankwerker,, 1 machinist, 2 kan toorbedienden, 20 diversen. De vorige week is te Parijs een groote Internationale Bakkerij Ten toonstelling gehouden. Onze plaalsgc noot, de heer H. H. Meijer heelt met zijne inzending' Brood en Banket de hoogste onderscheiding behaald, eer gouden medaille. Neemt men in aanmerking, dat er alleen uit Holland 264 inzendingen wa ren, dan kan men dit een kranige pres tatie noemen. De heer Meijer, die vcr- seh illende bestuur,si uncties bekleedt had daardoor de eer ontvangen te wor den op het stadhuis te Parijs, waar aan de Besturen de eere-wijm werd aange boden. De Burgemeester der Fransche hoofdstad erkende jn zijne toespraak, dat de Hol landsche Bakkerij op den .hoogsten trap stond, een schitterende prestatie voor Holland, maai' in 't hij zonder voor don heer Meijer, die daar mee zijn 34ste bekroning behaalde. Op de Bakkerij-Tentoonstelling Ie Groningen, waaraan verbonden was een wedstrijd voor bakkersgezellen, behaalde de heer P. van Til, chef-bak ker bij den heer H. H. Meyer te Wijker oog een derden prijs. Zondag in den vooravond reed de familie Splunter van Velsen met den auto in een matigen gang in de nabij heid van Loenen, toon de auto inge haald en gepasseerd werd 'door een anderen auto, die een luidruchtig ge zelschap bevatte. De passéer.ende auto reed met de achterwielen het voorwiel van den anderen met' zulk een kracht aan, dat de bestuurder, de heer C. van Splunter zijn stuur kwijt raakte en de auto tegen een boom opreed. Mevrouw S. bezeerde daarbij een been vrij ernstig, terwijl haar zoontje A. een gapende hoofdwond opdeed, waarvoor geneeskundige- hulp moest worden ingeroepen. De auto was zwaar beschadigd. Het wordt tijd, dat met zulke wilde rijders eens geducht afrekening ge houden wordt. Aan idert opgebroken Koningsweg staat nabij Roos,wijk een bord, waarop staat, dat het verboden is dezen weg te berijden. Dit bord heeft geen gun stige plaats, het loopt niet genoeg in het oog, zoodat sommigen den weg reeds een eind op zijn, vóór ze tot de ontdekking 'komen, dat ze op verboden terrein zijn. De heer. S, van Wijkeroog is op zijn rijwiel tusschen Beverwijk en Cas- tricupi(i door een auto aangereden en ernstig bezeerd, zoodat hij op advies van p.hen-'; naar zijn woning vervoerd' 'moestyVordern N^^aaidei^ing van onze artike len over de gemeente-financiën willen wij een fout herstellen, n.l. dat het ba tige saldo van de gemeenterekening over 1924 niet is een kwart mlilioen, maarj f 114.8QQ. Het batig saldo op den kapitaaldiènst ail f 116.000 valt buiten de gewone rekening. Zooals men weet gebruikt onze gemeente sedert 1 Juli het gas van de Hoogovens. Volgens het contract moest bet- gas 'eè-iï waarde hebben van 4000 caloiUen. -Naar-we vernemen had' het gas in Juli een calorische waarde van 4200—4300, zoodat het gestelde mini mum ruimschoots werd overschreden. leen heeft de electrische geleiding van menige woning het moeten ontgelden, zoodat de bewoners plotseling in 't donker zaten. Morgenavond geven het fanfare corps „Wilhelmina" en de zangver- eeniging „Vox Humana" een gemeen schappelijk concert op hel terras van hotel „Longwood". Zooals onze lezers zich zullen herinneren, had drie weken geleden op Jan Gijsenvaart een ernstige motor- aanrijding plaats, waarhij onze plaats genoot, de heer Schipper, er het slechtst afkwam. Thans vernemen' we dat deze het ziekenhuis St. Joannes de Deo weer heeft verlaten. SPORT. Li. V. V. ÖXOifcM VOi#&Lfc OFFICIEELE MEDEDEEL1NGEN. A.s. Zondag le half drie wordt gespeeld di vriendschappelijke wedstrijd; STORMVOGELS—E. D. O. Op het terrein zullen geen li'dmaatsehapskacirlen worden uitgegeven en wordt elk lid aangeraden zich nog deze week van hun diploma's le voor zien bij den bode. Het Bestuur besloot lot hel houden van een buitengewone algemeene vergadering ter voor ziening in de beslaande bestuursvacature. vergadering zal zoo mogelijk gehouden worden op Donderdag 20 Augustus. Convocaties worden nog deze week verzonden Gedurende de eerstvolgende weken is de trai ning als volgt geregeld: Woensdags en Vrijdags te 6 uur n.m. voor alle spelers van het eeiste, tweede en derde elftal. Zaterdags te 2 uur voor alle overige spelers. VOETBAL, Wedstrijd tusschen keur-elftallen. Naar de Sporlkr, verneemt wordt op 20 Sept. a.s. op het U, V. V.-lerrein te Utrecht wedstrij den gehouden tusschen 4 keurelflallen, waar voor 44 spelers gekozen worden, die éveilfui voor een plaats in het Ned. Elftal in aanmerking komen. In verband met den in October te hou den wedstrijd Nederland-Denemarken zijn deze wedstrijden van veel belang. Dames Gymnastiek-Vereeniging „Gratia". De meisjes adspiranlen van Gratia hebben op Zondag. 19 Juli deelgenomen aan de vaardigheids- proeven van de Kennemer Turnkring-te Haarlem, Hoeveel meisjes voor het diploma geslaagd zijn is nog niet bekend, doch wel kan medege deeld worden dat Nelly v. d. Kolk en Dïna Kraak met 60 punten beslag konden leggen op een 2en prijs en Guurtje Zwart met 571/,, punt een 5en prijs verwierf. Deze prijzen bestaan uit kunstvoorwerpen. Dat deze jonge vereeniging van de 10 prijzen er 3 in de wacht sleepte mag als een mooi resul taat aangemerkt worden en is wel een bewijs dal er ferm geoefend wordt. Het is dan ook waar schijnlijk dat er bij Gratia vele diploma's uitge reikt zullen worden. De oefeningen, die wegens de vacantie enkele weken gestaakt waren, worden op Dinsdag 18 Augustus weer hervat. Bij gunstig weer op het eld, anders in het lokaal van school D. Er kunnen steeds nieuwe leden toetreden. Ad- spiranten melden zich bij den Leider, dames leden bij het Bestuur. BURGERLIJKE STAND VELSEN. Geboren; J. KosterBais, z,; C, Dekker Meyer:,- z.; A, M. Bakkerv. d. Aart, d,; N. Hui- zing—Oldenburg,z.; CL. C, UytendaalMaar schalk, «3.; 1 G, MteijerV, d, Plas, z.; J, M, A. Lobri|—van Hoof, z, O y erl'eden r Catharina Dirks, 55 j,, echtgen. van A. Griekspoor. Hendrik- Gustavus Buijsmann, 69 j., weduwn. van j, S,„ Klo,us, r i'i'Wbsufij'Uv, o.i i - - 1 SANTPOORT Maandagavond reed die heer Per- cquin niet zijn motorrijwiel te Aerden- houit, 'Joep hij op een kruispunt van wegen van terzijde door een automo biel, bestaard*.idoor den heer E. uit Am sterdam werd aangereden. De motor tij tier kwagr daardoor te vallen, maar bezeerde zich geluikkig niet ernstig. Alléén zijn. .aangezicht kwam er min der goed af, zoódat hij zich onder ge neeskundige behandeling van Dr. Lens moest stellen. Per auto werd hij naar zijn, woningvervoerd. Zondagavond woedde er boven ons- dorp 1 een onweer, dat vergezeld ging van een vrij hevigcn hagelslag. Ondanks het feit, dat liet lichten a. h. w. niet van. de lucht was, vernamen we van inslaan van den bliksem niets. Al RINGRÏJDEN. Men schrijft ons: Wanneer men in onze gemeente den prachti- gen Driehuizerkerkweg wandelt en na de eeuwen oude eiken bewonderd te hebben van het land goed „Velserbeek", dat thans een publiek park 's, dan zou men niet denken dat daar reeds voor honderden jaren terug de edele sport van het ringrijden beoefend werd. Jonkvrouwen en Jon kers namen er aan deel en in lateren jaren was de hier zoo, geliefde familie van Baron van Thuyll den steun van de wedstrijden, Zooals alles in deze wereld, is ook dit geheel veranderd en meer gemoderniseerd, hoewel het ringsteken steeds in de gemeente Velsen heeft standgehou den, is door het drukke verkeer en de auto's het rijden daar ter plaatse niet meer doenlijk en is nu sedert eenige jaren het feestterrein ver legd naar de overzijde van het kanaal. Op een uiterst geschikt weiland direct naast Hotel ,,De Prins" gelegen, is sinds eenige jaren met succes het feest gehouden en zal dit aldaar 19 Aug. a.s. wederom plaats vinden. Naar wij vernemen in teresseeren zich er de groote dagbladen voor en zullen er opnamen in verschillende bladen ko men, Een boot van Amsterdam voert dien dag de liefhebbers uit deze stad naar ons mooi Ken- nemerland, auto's van Alkmaar, Haarlem enz. voeren de bezoekers aan en er zal tegen billijken vergoeding door den stalhouder J. van Gameren te Velsen gezorgd worden dat er paard en til bury voor liefhebbers aanwezig zijn, zoodat een ieder die van verre komt en er iets voor voelt, aan deze sport zal kunnen deelnemen. Voor goe de muziek is gezorgd en de geheele regeling is in handen van een commissie, die haar sporen in dezen al ruim verdiend heeft. Indien dus het weder wil medewerken belooft het een schitte rende dag te worden voor onze gemeente. Vissclsory en Scheepvaart VISSCHERIJ. Toen Zaterdagmorgen de stoomtrawler Hei- ga IJM, 46 naar de overzijde der visschersbaveii zou worden gebracht, kwam het schip in aan raking met de sleepboot Unser Fritz, van de Vereenigde Steenkolenhandel, j De Unser Fritz kon den dienst voortzetten, doch de Helga heeft de voorsteven verbogen en zal in het dok moeten worden gerepareerd. I De minister van Waterstaat zal een Cen trale Commissie instellen voor de regeling der schadevergoeding aan Zuiderzeevisschers en be langhebbenden ia de nevenbedrijven in verband met de droogmaking der Zuiderzee, i Op initiatief van het lid, den heer G. de Wolf te Purmerend, heeft -de Kamer van Koophandel voor West-Friesland een schrijven aan den mi nister gericht met de mededeeling, dat zij het gewenscht acht in de Centrale Commissie ook menschen uit de practijk en behoorende tot de visschersbevolking te doen zitting nemen. En de Kamer verzocht om bij de samenstelling der commissie daarmede rekening te houden. Op dit schrijven is nu van den minister bericht ontvangen, dat het de bedoeling is in de Centrale Commissie, bedoeld in artikel 3 der Zuiderzee- wet, o.a, zitting te geven aan vertegenwoordigers van de Zuiderzeevisschers en de belanghebbenden in de nevenbedrijven. Ik zou willen dat U alvorens Meubilair te koopen, mijn meubelen er naast plaatsten dan de kwaliteit, afwerking en prijs verge lijkt. Modellen en stoffen worden daartoe gaarne opzicht gezonden. Onze toonzalen zijn steeds vrij te bezichtigen. Aanbevelend, Mei bileerinrichting „HET WOONHUIS' Kanaalstraat 122. De minister verzocht tevens om desgewenscht een aanbeveling van personen voor beide .groepen in te zenden. De Kamer van Koophandel zal daarvoor zorgen. Spanje heeft, na de inbeslagneming van 'Por- lugeesche visschersschepen den inond van de Guadiana (grensrivier tusschen Portugal cn Spanje) voor de Portugeesche schepen gesloten. De drooglegging der Zuiderzee een ramp voor Nederland. Zoo luidt de titel van een door den heer E. den Herder (bij Gebr. Mooij (e Harderwijk) uitgegeven brochure, waarin de volgende stellingen worden verdedigd: De haring schiet in de Zuiderzee kuil i.n men vernietigt, door de zee droog te leggen, deze broedplaatsen, wat verstrekkende nadeelige ge volgen ltcin hebben ook voor de Noordzeevis scherij, De Zuiderzee verschaft een groot kwanUIn versche ongezouten haring aan ons volk tegen een zeer lagen prijs. Voor de volksvoeding is dit veel belang. Voor de ansjovis is de Zuiderzee eveneens de broedplaats. Deze wordt uitgeroeid door droog legging. We berooven ons van een beurs-artilcel dat al leen Nederland in deze kwaliteit op de markt brengt, üe Zuiderzee is de broedplaats van garnalen, waarvan vele menschen en dieren (waaronder ook visschen) moeten bestaan. Ook voor de Noord- zeevisch is de garnaal het hoofdvoedsel. Na het leggen van den afsluitdijk is gedurende de zomermaanden het grootste deel van Neder land verstoken van versche visch. Alleen steden als Rotterdam, Den Haag, enz, langs de Noordzee-, kust worden voorzien van versche schol enz, liet achterland dat nu van de Zuiderzee uit wordt be diend met levende bot en paling, heeft niets. De teelplaats van bol is de Zuiderzee, Paling eii bot kunnen den vellen lcleibodem niet missen om lot ontwikkeling te komen. De Zuiderzee is de teelplaats voor spiering, bliek, pielvisch enz. enZ., vischsoorten waarop mensch en dier en vooral het pluimgedierte i: aangewezen. De mosselvisscherijen worden met den onder gang bedreigd. Alleen door den N,-Westelijken Polder le maken en den'afsluitdijk van Wieringen naar Piaam niet te leggen schept men de kans, dat zich om de Noord een cindere kleibanlc vormt, waar de mossel opnieuw kan groeien. Duizenden visschers en eigenaars van nevenbe drijven worden .broodeloos gemaakt, die nu door de Zuiderzee hun bestaan hebben. Uit de bespre kingen in de Tweede Kamer is wel gebleken, dat een behoorlijke nitkeering voor schip en want een vergoeding voor de bedrijven niet, valt te rekenen. Hel IJselmeer wordt voor de binnenscheepvaart veel gevaarlijker dan nu' de Zuiderzee is. Door vervuiling van het water zal het IJsel meer als vischierrein niets hebben te beteekenen. Het probleem der ontwatering van de omlig gende provincies wordt door de drooglegging niet opgelost.. f Het probleem van overbevolking en werkloos heid wordt door deze onderneming evenmin op- éelOSt' - I u-A De voedselvoorziening en vooral in oorlogstijd zal door dezen maatregel eer verslechten dan ver beteren, We worden beroofd van een gezond, smakelijk, oedzaam volksartikel, dat uiets kost en gelijk staat met vleesch. De Zuiderzee is door haar geringe diepte onge- ochikt voor groote stoomvisscherijen. Reed vlijen of maatschappijen hebben daar geen reden van bestaan. Zuiderzeevisschers zijn allen kleine, zelf standige' menschen, die nooit staken en flinke zeevaarders kweeken: een zelfde slag menschen als de kleine landbouwers die op een boerderij met hard werken vooruit trachten te komen, welk bedrijf door de regeering wel wordt gesleurd. Door de drooglegging van de Zuiderzee worden wat de vischvoorziening betreft geheel afhan kelijk van de Noordzee, die in oorlogstijd ver sperd is door de mijnen en wpar in vredestijd de takingen niet van dé lucht zijn. liet droogmaken van.de Zuiderzee is pji oli|H een gevaarlijke onderneming, die voor heel Ne derland de noodlottigste gevolgen kan nebben In. Sa,oil. ut, De stoomtrawler Maria Elisabeth IJ.M. 37, lcwam Zondag binnen met verlies van een stel borden en een net. Maandag kwam de stoomtrawler Albatros IJ.M. 191 binnen van een gebroken reis, mei lachinedefect, Van de IJmuid'er haringschepen kwamen binnen de loggers: Albert IJ.M. 211 met 6 last haring; Elsa IJ.M. 85 met 12 last haring; Lemmer IJ.M. 282 met 13 last haring; Vesta IJ.M. 286 met 8 last haring en Hugo IJ.M. 247 met 7 last haring. De stoomtrawler Concordia IJ.M. 62 kwam binnen met een der mannen ziek aan boord, De stoomtrawler Christine Calherina IJ.M. 13, was heden binnen van de visscherij op de Spaansche kust. Het bracht een goede hoeveel heid fijne visch aan en besomde f 5300. SCHEEPVAART. IJmuiden. Aangekomen 9 Augustus: Lapey- rade st., Onton, ijzererts, Hoogovens. Vertrokken 11 Aug.: Lapeyrade, st., Roller- dam, ledig; Ruurlo, st,, Amsterdam, om te dokken. Velsen. Aangekomen 8 Aug.: Atos, st., Wa- sa, papierhout, Papierfabriek; Normandiet, st,, Leningrad, papierhout, id. Vertrokken 10 Aug,: Torefjell, st., Archangel, ledig; 12 Aug.: Betty Maerslc, st., Hoek van Holland, om te bunkeren. Een nieuwe reddinggordel is gepatenteerd door den heer P, Guterman van Euston, Deze bestaat uit een band van canvas met vier bla zen, die door den drager worden opgeblazen, door middel van een buis, welke van een zelf- sluitend ventiel is voorzien en rond den gordel loopt, Twee mannen giugen bij Hastings zee in met kleeren en schoenen aan en zij bleven ia lood rechte houding in zee drijven. Een van hen stak ter verhooging van de gezelligheid, een sigaar op. Zelfs wanneer de drager uitgeput is, blijft hij in rechte houding drijven en het is onmogelijk, zoo beweert men, dat zijn hoofd onder water geraakt. De gordel kan onder de kleeren gedragen wor den en belet het zwemmen niet. Een padvindersleider, tevens geestelijke, rev. H. Rosemere, was met vier padvinders bij ruwe zee in een boot van Stabes Head vertrok ken. Op zee werd het vijftal een verlaten stoom schip gewaar, dé „Lincoln", dat blijkbaar op dc rotsen was geloopen De geestelijke nam het be vel over het schip op zich en bracht met behulp der jongens het vaartuig veilig op eigen kracht te Whitehaven binnen. De Engelsche kolenboot Whitwood, van Amsterdam naar Huil, vertrok Dinsdagmorgen vroeg. Ter hoogte van de Hembrug had een dei matrozen het ongeluk, bij het dichtdoen der lui ken, naar beneden in hel ruim te allen. De ongelukkige was terstond dood. Daar het een Engelschman betrof, zette de Whitwood, met de vlag halfstolcs geheschen, dr reis voort, tevens het lijk huiswaarts voerende. Van de deklading palen van net Vrijdag uit Zweden le Amsterdam aangekomen Zweedsch stoomschip Oscar", was een gedeelte niet in de lengte doch over de breedte van liet schip sluwd, zoodat het hout circa twee meter aan stmirboorclslcant over boord uitstak. Wegens liet gevaar dat hierdoor ontstond, mocht het stoomschip hel Noordzeelcanaal bij nacht niet bevaren, zoodat het eenigen tijd in de haven van IJmuiden werd opgehouden. Maandagavond kwam hier binnen het kleine Fransche oorlogsvaartuig Auere, Het schip was van model een zwaar bewapende po- liliekruiser, doch voerde thans niet de visscherij- vlag. Na een kort oponthoud aan de toeristensteiger is het schip naar Amsterdam opgestoomd, LAATSTE BERICHTEN. IJMUIDEN. Goed afgeloopesi. Dinsdagavond reed de heer v. d. D. door de Prins Hendrikstraat op zijn fiets. Waarschijnlijk door zijn veel te groóten gang en het nemen van een te korten draai op den hoek hij den heer Van Vrede, smakte hij tegen de straat, zoodat lrij 'bewusteloos bleef liggen. In middels toegeschoten hulp en politie, ook Dr. de Vries Robles was direct aan wezig, brachten dien man bij, waarna hij verder alle hulp weigerde en met een bebloed hoofd en gezicht met zijn fiets aan de hand aftrok. Hedenmorgen 11 uur werd op de Wilhelminakade bij de betonbrug een autobus van den dienst IJmuiden-Be verwijk aangereden door een vracht auto van den bierhand el Excelsior, die van over' de brdg kwam. De beide auto's werden zwaar beschadigd, de a'utobus kon niet verder: De'linkerzij- kant was van voren ingedeukt, het chassis ontzet, terwijl een der voorban den spi'o ng. In de gisteravond gehouden ver gadering der Postduivenvereemiging „Stormvogel" werd tot. voorzitter geko zen de heer A. P. Bakker. De verkie zing van een secretaris werd uitgesteld tot de volgende vergadering, nadat eenigen voor een benoeming, als zoo danig bedankt 'hadden. Ter gelegenheid va.n een provin ciale meeting voor Vrijdenkers, Zon dag 16 Augustus a.s. in de stadsmu- ziektuin te Alkmaar, organiseert de afd. Velsen-IJmui'den van „De Dage raad" een fietstocht daarheen. VELSEROORD In de gehouden vergadering van dre afdeeling der Nat. Chr. Geheol-Onlh. Vereeniging werden tot afgevaardig den naar de Algemeene Vergadering op 9 en 10 September te Alkmaar lie-; noemd de heeren G. Room en' en J. Woltman. Het Onthouderskoor zal weer Dach ten de repetiies te beginnen, thans on der leiding van den heer G. Koomen. Op het tweetal bij de Geref. Kerk alhier zijn geplaatst Ds. E. Beukema, te Metslawier en Nijawier en Ds. H. Knoop te Kooteiï. VELSEN -- Naar wij vernemen ondervindt de actie tegen het verbod van losloo- pende honden op dien openbaren weg veel sympathie. Op de lijsten ter onder steuning van het adres aan den Ge meenteraad' hebben reeds meer dan 1000 personen geteekend. Er bestaat nog gedurende 14 dagen gelegenheid om de lijsten te teekenen, die liggen hij de commissieleden, verleden week in ons blad vermeld. De Heer en Mevrouw WIJNSCHENK—DE KROMME geven hiermede kennis van de ge boorte hunner dochter LEA. Amsterdam, 10 Augustus 1925. IJmuiden, Kennemerlaan 58. Den 26sten Augustus h onze geliefde ouders WILLEM WAANDERS en WIEBEROJE KRAMER hunne 25-jarige echtvereeni. ging te herdenken. Dat zij nog lang gesp„td mogen blijven ,s de wej van hun dankbare kinderen Veiseroord, 12 Augustus, Trompstraat 28. Den 26sten Augustus hop,, onze geliefde Opa en Opo,' WILLEM WAANDERS en WIEBEROJE KRAMER hunne 25 jarige echlvere(t ging le herdenken. Dal wij nog dikwijls bij hi op bezoek mogen komen de wensch van hun liefhep! bende kleinkinderen. Veiseroord, 12 Augustus Ka, Gelegenheid wordt, gegeven;, inschrijving van leerlingen yk het, Centraal 7e leerjaar te binden aan school D te Vel: oord, aanvangende 1 Septeml a.s. en speciaal opleidende vo Hoogere Burgerschool en Gyi nasium. Tot 'deze klasse kunnen den toegelaten, zij, die liet zes leerjaar een er lagere schoolht ,aje ben 'doorloopen en wier oude of verzorgers hebben verklaau dat het in hunne bedoeling li l°"c de leerlingen na het verlatend We zer klasse, het middelbaar dj lolti derwijs te doen volgen. Aanmelding van 18 tot 25 Augustus a.s, bij denker W. van Oosterom, hoóH' ET school D te Veiseroord. Trouwboekjes méde te bif gen, leze De Firma SIEMi NS HAL5I m Waterbouwk. W. is voornemi per 31 Augustus 192.5 hareopi plaats aan d-;: Haringkade 110, hier te vet laten en verzoekt vordt.ringen vóór dien datum genoemd adres in te dienen, dien datum ingediende vorderin worden niet meer in behandi (niet beneden 18 jaar) gevm voor den winkel. Sinjewel's handel, Willemsplein. Gevraagd een voor de ochtenduien en een dag per week. Te bevragen!» van dit blad. Cl OEVRAAOD nel, flink niet beneden 18jaar. Neijestf en eenigszins bekend mei t Aanmelden 's avonds na I Willebrordstraat 25, VelseiW gevraagd, voor hulp in d' houding. Adres le bevragen bi van dit blad. OEVRAAOD VOOR DIREC ALO. MUZIEKHANDEL Pr drikstr. 97, voor tijdelijk ol v'« Bekendheid met pianospel'» tot aanbeveling. gevraagd voor Vrijdags, Ki merlaan 60. Biedt zich aan een L. Raspoort, Casembrootiim' Veiseroord.

IJmuider Courant | 1925 | | pagina 2